واکنش تولیت جمکران به ترور شهید فخری زاده

کد مطلب: 93171  |  تاريخ: یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۶:۰۷


خبرگزاری علم و فناوری استان قم خبر می دهد :

واکنش تولیت جمکران به ترور شهید فخری زاده

حجت الاسلام رحیمیان گفت:حادثه تروریستی ترور شهید فخری زاده اوج رذالت آمریکا را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.

به گزارش خبرگزای علم و فناوری استان قم  ,در پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان تولیت مسجد جمکران آمده است: در جمعه‌ای دیگر، داغ ترور ناجوانمردانه حاج قاسم سلیمانی و حاج ابو مهدی در دل شیدای منتظران منجی موعود تازه شد.

پیام حاکی است: شهادت مظلومانه دانشمند متقی و مخلص شهید محسن فخری زاده را به محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه، نایب بر حق اش، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده معزز آن شهید عزیز و امت اسلامی تبریک و تسلیت می‌گویم.

پیام ادامه یافته است: این جنایت تروریستی بار دیگر از یک سو مظلومیت سربازان بی ادعا و گمنام ولایت را بر همگان آشکار کرد و از سوی دیگر چهره بدون نقاب دشمنان اسلام ناب و اوج رذالت و خباثت آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی را در مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشت.

در این پیام آمده است: خون پاک این شهید والامقام بار دیگر ثابت کرد که دل بستن به مذاکره با شیطان بزرگ، سرابی بیش نیست و امید است به برکت این خونها، کسانی که هنوز خواب آمریکا را می‌بینند، بیدار شوند.

پیام حاکی است: این حادثه تروریستی و برخی بازتاب‌ها و واکنش‌های به آن، مجددا ثابت کرد که مساله نفوذ در عرصه‌های سیاسی، امنیتی و فرهنگی شعار و توهم نیست بلکه تهدیدی جدی است که هوشیاری بیشتر همه آحاد مردم و تدبیر مسئولان را می‌طلبد.

پیام ادامه یافته است: نکته مهم اینکه باید مراقب باشیم عناصر ساده اندیش یا نفوذی با القائات و تسویلات شیطانی، جمهوری اسلامی را از انتقام مقتدرانه باز ندارند، چرا که هرگونه انفعال در برابر جنایتکاران، گستاخی بیشتر آنان را به دنبال دارد.

تروریست‌های بیگانه عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر خودروی حامل شهید دکتر محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح در جریان این حمله تروریستی ابتدا خودرو حامل ایشان مورد حمله واقع و بعد یک خودرو نیسان در ۱۵ متری وی منفجر شد. در اثر این تیراندازی و انفجار، این دانشمند برجسته به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد، ولی با توجه به شدت جراحات وارده در بیمارستان به شهادت رسید.


http://stnews.ir/content/news/93171/واکنش تولیت جمکران به ترور شهید فخری زاده

چاپ خبر