تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

کد مطلب: 93585  |  تاريخ: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۵:۴۹


فرمانده ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ،

تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ فرمانده به همراه مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله شهرستان خارگ، در راستای افزایش انگیزه بسیجیان در فعالیت‌های بسیج از پایگاه علمی خواهران (پایگاه مقاومت ام‌البنین (س)) بازدید کرد.

در این بازدید سرهنگ سیروس حیاتی، فرمانده ناحیه بسیج ثارالله بیان داشت: موضوع تولید علم در سایه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب که از اصلی‌ترین و محوری‌ترین موضوعات می‌باشد قابل تحقق می‌باشد.

وی افزود: بی‌تردید لحظه، لحظه این تلاش‌ها و مجاهدت‌ها مورد عنایت خدای متعال و شادی قلب نازنین حضرت بقیة‌الله‌الاعظم (عج) و خرسندی مقام عظمای ولایت است.

در ادامه بازدید، تمیمی، مدیر علمی ناحیه بسیج ثارالله ضمن بیان خلاصه‌ای از فعالیت‌های علمی پایگاه ام‌البنین اظهار داشت: ما باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم و با سایر ارگان‌ها ارتباط تنگاتنگ برقرار کنیم تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های خود در همه عرصه‌ها بتوانیم هر روز بهتر از دیروز ظاهر شویم.

وی افزود: بسیج علمی آمادگی لازم جهت حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های علمی پایگاه را دارد و در این زمینه انتظار دارد بسیجیان بتوانند با پیگیری لازم توانمندی خود را در زمینه‌های علمی شناسایی و به دنبال رشد و شکوفایی آن باشند تا در نهایت بتوانیم نخبگانی توانمند به جامعه تحویل دهیم.

در پایان نیز از فرمانده پایگاه و چند تن از بسیجیان قدردانی به عمل آمد.

خبرنگار: علیرضا دشتی

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/93585/تولید علم، اصلی‌ترین موضوع در بیانیه گام دوم انقلاب می‌باشد

چاپ خبر