نشست پایگاه های علمی استان قم

کد مطلب: 93819  |  تاريخ: شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹  |  ساعت: ۱۴:۲۰


به همت سازمان بسیج علمی پژوهشی :

نشست پایگاه های علمی استان قم

هفته گذشته اولین جلسه نشست مسئولین پایگاه های علمی بسیج اقشار و شهری استان قم به همت و میزبانی سازمان بسیج علمی پژوهشی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان قم , هفته گذشته اولین جلسه نشست مسئولین پایگاه های علمی بسیج اقشار و شهری استان قم به همت و میزبانی سازمان بسیج علمی پژوهشی استان برگزار شد.

در این نشست سرهنگ کاویانی مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی استان گفت : این جلسه با هدف آشنایی و هم افزایی مسئولان پایگاه های علمی استان برگزار شده تا ضمن شناسایی و معرفی دامنه فعالیت های خود , هم افزایی در راستای پویایی علمی بدنه بسیج شکل گیرد.

وی ادامه داد : انشاالله به فضل اللهی این جلسه شروعی برای جلسات متعدد و ادامه دار ماهیانه خواهد بود تا هماهنگی صورت گیرد و ضمن پرهیز از موازی کاری بتوان از ظرفیت های یکدیگر استفاده نمود , ضمن اینکه بزودی مراحل عمرانی مرکز رشد به پایان رسیده و چنانچه بسیجیان علاقه مند به فعالیت در حوزه های علمی پژوهشی بودند , مرکز رشد زیست فناوری در محل خانه نانو و مرکز رشد با پایه علوم هواو فضا ،برق و مکانیک , پذیرای برادران و خواهران جهادگر علمی است .

در ذیل این جلسه که مسئولین پایگاه ها درباره فعالیت های خود توضیح دادند ,میرزابیگی مسئول پایگاه علمی خواهران حضرت معصومه (ع) قم گفت : پایگاه ما در سال گذشته موفق به راه اندازی مرکز مشاوره خانواده و تحصیلی بنا به فراخور نیاز مراجعین راه اندازی کرده که بحمدالله استقبال خوبی از آن شد.

او افزود : همچنین با توجه به شرایط کرونا و اشتیاق کاربران مرکز طب اسلامی به همراه کلاس های آموزشی آن نیز در این پایگاه افتتاح و نیز همچنین استقبال خوبی از مسابقات کتابخوانی در این مرکز به عمل آمد .

احیائی مسئول پایگاه علمی بسیج دانش آموزی توضیح داد : پایگاه دانش آموزی نیز بنا به نیاز دانش آموزان سال آخر , کلاسهای کنکور ، مشاوره تحصیلی ، زبان با همکاری خانه المپیاد و بنیاد نخبگان تشکیل داد.

وی ادامه داد : دو پایگاه ما در مدارس باقر العلوم و فرزانگان موفق به شرکت و اخذ رتبه سوم به نمایندگی استان قم در لیگ کشوری علمی پایا شدند.

همچنین خانم دکتر کاشانیان ضمن دعوت علاقه مندان به شرکت در دوره های آنلاین مجموعه خانه نانو گفت : در مرکز ما خدمات آموزشی و پژوهشی بی نظیری حتی در سطح کشوری به هلاقه مندان قمی ازائه میگردد و دوستان با معرفی مرکز ما به علاقه مندان بهره معنوی در راستای افزایش و تولید علم خواهند برداشت.

عزیزاللهی مسئول پایگاه علمی شهری برادران گفت : ما نیز با احداث آموزشگاه زبان های خارجی با همکاری شرکت مبتکران و به نمایندگی از آنها توانستیم گامی علمی در جهت افزایش آگاهی برداریم.

او با اشاره به برگزاری دوره ها تصریح کرد: در مرکز ما المپیاد علمی کودکان و نوجوانان ، مشاوره انتخاب رشته و تحصیلی به همراه پشتیبانی کنکور برگزار شد و نیز موفق به اجرایی کردن دوره های علمی - سرگرمی موشک آبی ، چرتکه و مسابقه ساخت سازه های ماکارونی شدیم .

در آخر بیروتی دبیر خبرگزاری علم و فناوری استان قم با اشاره به ظرفیت رسانه ای ایجاد شده در بدنه بسیج علمی استان گفت : عزیزان میتوانند اخبار و گزارشات برنامه ها و عملکرد های خودرا جهت پوشش کامل خبری در صفحه و هماهنگی های حد اکثری رسانه ای با خبرگزاری ما اطلاع دهند.

 


http://stnews.ir/content/news/93819/نشست پایگاه های علمی استان قم

چاپ خبر