برگزاری مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به مناسبت دهه فجر

کد مطلب: 94335  |  تاريخ: شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۹:۲۲


برگزاری مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به مناسبت دهه فجر

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه علمی فرهنگی کتابخوانی "دکل" به همت حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به همت معاونت علمی پژوهشی حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس برگزار می‌شود.

کتاب دکل به قلم روح‌الله ولی ابر‌قوئی اولین کتاب داستانی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب است که ماجرای آن در یک دبیرستان و در قالب هفت زنگ به تصویر کشیده شده و گفتگویی جنجالی و هیجانی بین یک روحانی مبلغ و دانش‌آموزان دبیرستانی در قالب یک داستان جذاب به فراخور فضای کلاس است که با سیر منطقی و عقلی به پاسخگویی به سوالات و شبهات کلیدی و مسائل سیاسی روز و انقلاب و همچنین یادگیری تکنیک‌های دفاع از انقلاب که عمدتاً در ذهن جوانان دور می‌زند می‌پردازد.
علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می‌توانند فایل صوتی این کتاب، سوالات مسابقه و برگه پاسخگویی را از معاونت علمی پژوهشی پایگاه خود دریافت کنند.
لازم به ذکر است زمان ارسال پاسخ سوالات از ۲۲ تا ۳۰ بهمن ماه می‌باشد، و به نفرات برتر این مسابقه جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/94335/برگزاری مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به مناسبت دهه فجر

چاپ خبر