اولین جشنواره علمی پژوهشی و فناوری شهید طهرانی مقدم ناحیه مسلم ابن عقیل(ع)

کد مطلب: 98171  |  تاريخ: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰  |  ساعت: ۰۷:۰۰


اولین جشنواره علمی پژوهشی و فناوری شهید طهرانی مقدم ناحیه مسلم ابن عقیل(ع)

ناحیه بسیج مسلم بن عقیل(ع) جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری شهید طهرانی مقدم را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ امسال برای اولین بار ناحیه مسلم بن عقیل(ع) جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری شهید طهرانی مقدم را در سطح ناحیه برگزار می‌کند.

محورهای ارسال آثار این جشنواره شامل اساتید و پژوهشگرانی می‌شود که تالیف و ترجمه کتب فنی و یا تالیف کتب علوم انسانی اسلامی در رشته های دانشگاهی را دارند اما پذیرش کتب دینی، مذهبی، سیاسی، شعر، داستان و... در این جشنواره صورت نمی‌پذیرد.

همچنین منتخبین المپیاد های علمی (نفرات اول در دو سطح ملی و جهانی)؛ معرفی مخترعین و مبتکرین؛ معرفی شرکت های دانش بنیان و معرفی دانش آموزان برتر(رتبه تک و دو رقمی کنکور1400) 

علاقمندانی که مشمول این جشنواره می‌شوند می‌توانند جهت ارسال آثار خود تا ۱۲ مهرماه به معاونت های علمی حوزه و ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل (ع) مراجعه نمایید و یا با راه های ارتباطی مرکز رشد خلاقیت و نوآوری شهدای خلیج فارس ناحیه مسلم ابن عقیل در فضای مجازی به آدرس Roshd_skf@yahoo.com ایمیل دهند و یا در پیام رسانهای سروش، بله و تلگرام به آی‌دی Roshd_skf@ پیام ارسال کنند.همچنین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09124791464 تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است برترین های این دوره از جشنواره به جشنواره و جایزه علمی شهید طهرانی مقدم سپاه تهران بزرگ راه پیدا می‌کنند. 

انتهای پیام/


http://stnews.ir/content/news/98171/اولین جشنواره علمی پژوهشی و فناوری شهید طهرانی مقدم ناحیه مسلم ابن عقیل(ع)

چاپ خبر