��������-����������

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

شیراز بهشت گردشگران اگر مسئولان بخواهند

شیراز با داشتن جاذبه های فراوان گردشگری در حوزه های فرهنگی، تاریخی، ادبی، سلامت، مذهبی و ... درصورت برنامه ریزی صحیح و فراهم آوردن زیرساخت ها می تواند پتانسیل بالقوه بهشت گردشگران را به بالفعل درآورد.

حضور پررنگ خبرنگاران خبرگزاری علم و فناوری در میان نفرات برتر جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس

در پنجمین جشنواره ابوذر خبرنگاران سراسر استان فارس، خبرنگاران خبرگزاری علم و فناوری خوش درخشیده و حائز چهار رتبه برتر در بخش های خبر، مصاحبه و یادداشت شدند .

در گفتگو با علم و فناوری مطرح شد:

ضعف سیاست‌های رسانه‌ای رسانه‌های رسمی در مقابله با آشوب‌ها

دکتر ابراهیم عباسی، استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ در گفتگویی تفصیلی به بررسی استراتژی‌هاو تاکتیک‌های رسانه های معاند در آشوب های و حوادث اخیر کشور پرداخت.

قطر نه تنها جام جهانی، بلکه جام اقتصادی را هم به خانه آورد؛

فاصله فرسنگی اقتصاد قطر با ایران

شعار "ما می ‌توانیم" را هرچند سیاستمداران ما در دوران های مختلف از جمله تحریم استفاده می ‌کردند ولی این کشور کوچک قطر بود که توانست این شعار را در میدان عمل به کار برد تا استفاده و بهره آن را کشور و مردم قطر ببرند.

گزارش تصویری؛

آماده سازی و فضاسازی محل برگزاری هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس

سه شنبه ۱۷ اسفندماه آماده سازی و فضاسازی محل برگزاری هشتمین جشنواره جهادگران علم و فناوری استان فارس انجام شد. (عکس از زهرا پوروهاب)

علم و فناوری گزارش می‌دهد؛

لزوم اهمیت سواد رسانه حتی درموضوع خوردن پیتزا برای جلوگیری از سرطان

سواد رسانه موضوعی است که برای همه مردم ضروری می‌باشد به نحوی که حتی در موضوعی همچون خوردن پیتزا برای جلوگیری از ابتلا به سرطان بسیار کارآمد است.

سهم بالای دانش آموختگان در فرصت های اشتغال دانش بنیان

علی خیرالدین، معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در شیراز گفت: در کشورمان ۶۵ هزار شغل در شرکت های دانش بنیان داریم که فارغ التحصیلان و دانش آموختگان دانشگاهی سهم غالب و ۵۰ هزار نفری از این تعداد را دارند .

گزارش علم و فناوری از سفر هیئت دولت به استان پهناور فارس؛

چشم توسعه فارس به رئیس جمهور و هیئت دولت

در هفتمین سفر استانی، رئیس جمهور و جمعی از هیئت دولت راهی فارس شده تا ضمن بازدیدها، دیدارها و جلسات، دستورات و مصوباتی راه گشا برای استان فارس داشته باشند، سفری که می تواند چرخ های استان را در ابعاد گوناگون اقتصادی، عمرانی، اجتماعی و فرهنگی به گردش در بیاورد.

محمد صادقی

محمد صادقی، خبرنگار و فعال رسانه در استان فارس می‌باشد که با سابقه بیش از ۷ سال حضور در رسانه و تبلیغات، هم‌اکنون مدیر خبرگزاری علم و فناوری در استان فارس است.

گل به خودی روبیکا

اپلیکیشن روبیکا با بی اخلاقی هرچه تمام تر، برای بسیاری از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام صفحه ساخته و برای برخی از آنها تیک احراز هویت نیز صادر کرده است!