��������-������-������������--����������-��������-����������

سالروز شهادت تبلور غیرت آذربایجان

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج علمی،پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ،نادر ارسلانی مسئول این زمان سازمان در پیامی بمناسبت سالروز شهادت آقا مهدی باکری فرمانده لشگر ۳۱ عاشورا این شهید بزگوار را نماد غیرت و الگوی جهاد و شهادت توصیف کرده و متنی با این مضنون منتشر کرد :

به همّت مرکز رشد شهید باکری سازمان بسیج علمی استان؛

کارگاه «ایده تا ثبت اختراع»، برگزار شد

کارگاه «ایده تا ثبت اختراع»، به همّت مرکز رشد مهندسی پزشکی شهید باکری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان در محل سالن جلسات پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

مسئول کارگروه بازاریابی سازمان بسیج علمی استان، مطرح کرد:

نیازسنجی مناسب، تجاری سازی ایده را بیمه می کند

برای تجاری سازی محصولات و ایده ها لازم است تا دغدغه و نیاز جامعه هدف را شناسایی کرد، اگر نیاز جامعه هدف با ایده و طرح ما برطرف شود، بدون شک بحث تامین مالی ایده نیز به خوبی انجام خواهد یافت.

مسئول سازمان بسیج علمی استان، مطرح کرد

تجاری سازی ایده ها، باید سرلوحه فعالیت مراکز رشد باشد

گزارش تصویری/

بازدید مسئول سازمان بسیج علمی استان، از مرکز رشد شهید باکری

سرهنگ نادر ارسلانی مسئول سازمان بسیج علمی استان، به همراه دکتر کوششی مسئول کارگروه بازاریابی سازمان بسیج علمی استان، از مرکز رشد شهید باکری به منظور بازاریابی ایده ها بازدید به عمل آوردند.

از طرف ماهنامه توسعه فناوری های نوین پزشکی کشور صورت گرفت؛

جعفر آقازاده، به عنوان فناور برتر حوزه مهندسی پزشکی معرفی شد

جعفر آقازاده مسئول مرکز رشد مهندسی پزشکی شهیدباکری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان از طرف ماهنامه توسعه فناوری های نوین پزشکی کشور به عنوان فناور برتر حوزه مهندسی پزشکی استان آذربایجان شرقی معرفی شد.

گزارش تصویری

دیدار کارکنان سازمان بسیج علمی استان با اعضای کارگروه مهندسی پزشکی و مرکز رشد شهید باکری به روایت تصویر

کارکنان سازمان بسیج علمی استان با اعضای کارگروه مهندسی پزشکی و مرکز رشد شهید باکری به منظور تبادل افکار و رسیدگی به مشکلات دیدار کردند

به همت مخترعان تبریزی انجام شد:

ساخت سانتری فیوژ با دور متوسط ۹۰۰۰ دور در دقیقه

مخترعان و پژوهشگران تبریزی موفق به ساخت سانتری فیوژی با دور متوسط ۹۰۰۰ دور در دقیقه در مرکز رشد نانو فناوری شهید چمران شدند.

مخترع تبریزی بتن سبک با استفاده از پلیمر های سوپر جاذب

آقای محقق اروپایی من ۱۰ سال پیش از شما این کار را انجام داده ام / اگر در زلزله کرمانشاه از طرح من استقبال میشد ...

فعالیت های علمی زیادی را انجام داده ایم و طرح های متعددی داریم که فقط یکی از آن ها را ثبت اختراع کرده ایم، اما چون از ثبت اختراع قبلی خیری ندیدیم و استقبالی نشد به دنبال بقیه نرفتیم، چون موقعی هم که هزینه و وقت میگذاریم و ثبت میکنیم نمیتوانیم بهره برداری لازم را انجام دهیم و البته سرمایه گذار هم نیست که روی طرح ها سرمایه گذاری کند و هم این که از مراکز علمی هم توجهی به ما نمیکنند.

گزارش بازدید از مرکز رشد مکاترونیک شهید شفیع زاده آذربایجان شرقی

گزارش بازدید از مرکز رشد مکاترونیک شهید شفیع زاده آذربایجان شرقی توسط مسئول سازمان بسیج علمی استان+تصاویر

​مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان با حضور در مرکز رشد مکاترونیک شهید شفیع زاده از این مرکز رشد بازدید کرده و به مشکلات موجود در این مرکز رسیدگی کردند.