����-��������

یادداشت/

۲۲ بهمن خنثی شدن راهبرد دشمن

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند که ۲۲ بهمن همچنانکه تا کنون زنده نگه داشته شده، باید در آینده نیز زنده نگه داشته شود، انقلابِ زنده، انقلابی است که پیرایه‌ها و آرایش‌های خود را زنده نگه دارد و در هر دوره، با شناخت نیازها و خطرات، آن نیازها را برطرف و خطرات را خنثی کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی؛

استراتژی نظامی انقلاب اسلامی ریشه در مسائل عمیق جهان دارد/ سومدیریت‌ها علل عقب ماندگی‌های اقتصادی

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دستاوردهای علمی انقلاب اسلامی در سایه دانشمندان هم چون شهید شهریاری و فخری زاده ها نشان از این است که استراتژی نظامی انقلاب اسلامی ریشه در مسائل عمیق جهان قرار دارد.

دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان؛

تکرار یوم الله ۲۲ بهمن یعنی باور مردم به اینکه ایدئولوژی نظام شایستگی اداره جامعه و نظم جهانی دارد

دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان، گفت: تکرار یوم الله ۲۲ بهمن یعنی باور مردم به این که ایدئولوژی نظام «اسلام ناب» شایستگی و ظرفیت تام و تمام برای اداره جامعه و نظم جهانی دارد.

حضور پرشور مردم مازندران در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن/مردم: کم کاری‌های افراد را پای انقلاب اسلامی نمی‌نویسیم

مردم مازندران همگام با سایر اقشار کشور با حضور پروشور خویش بر تداوم راه انقلاب اسلامی ایران تاکید کردند.

گزارش تصویری/

حضور پرشور مردم مسجدسلیمان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانشجویان، اساتید دانشگاه، علما، روحانیون، طلاب علوم دینی، دانش آموزان، مخترعان، مبتکران و مسئول بسیج علمی، پژوهشی و فناوری مسجدسلیمان راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر اولین ها برگزار شد.

امروزآمده‌ایم گل‌های قلبمان را بر سنگفرش خیابان‌ها بچینیم

امروزهمه آمده‌ایم تا گل‌های قلبمان را بر سنگفرش خیابان‌ها بچینیم و بگوئیم «زخمی عشقی وطنم» صدایت می‌زنیم و همیشه کنارت می‌مانیم.

دعوت معاونت علمی ریاست‌جمهوری از شرکت‌های دانش‌بنیان برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان از نخبگان، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناوران و دانشگاهیان برای حضور در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، دعوت کرد.

سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان:

۲۲ بهمن یادآور مبارزات امت آزادی خواه در برابر مستعمره شیطان بزرگ است

سپاه حضرت ولی عصر (عج) استان خوزستان در بیانیه ای تاکید کرده است: طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، فرصتی غنیمت برای یادآوری رشادت ها و دلاوری های ملت مجاهد و انقلابی ایران اسلامی و مبارزات امت آزادی خواه و حق طلب در برابر حاکمیت زور و مستعمره شیطان بزرگ است.

بیانیه سازمان علمی و پژوهشی استان همدان به مناسبت چهلیم سالگرد انقلاب اسلامی

سازمان علمی و پژوهشی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به مناسب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، طی بیانیه ای ضمن حمایت از آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و به منظور تجدید بیعت با رهبر فرزانه کشورمان امام خامنه ای (مدظله‌العالی)، مردم و مسئولین دعوت به شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن نمود.