در آستانه فرارسید یوم الله ۲۲ بهمن

جهاد تبیین تنها سلاح مقابله با جریان تحریف

حجت الاسلام و المسلمین فرهنگیان عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران ادامه دهنده قیام عاشورا و زمینه سازی ظهور است

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین میلاد فرهنگیان، مسئول بسیج رسانه شهرستان سنقر و کليايي در یادداشتی به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انلاب اسلامی ایران عنوان کرد: بهمن ماه برای ملت ایران یادآور خاطره های تلخ و شیرینی است که پایانی بر ظلمت و سیاهی و طلوع نور الهی  و پیروز خون بر شمشیر در کشور می باشد و نقطه عطفی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران بشمار می رود.

 

دهه فجر از مصادیق ایام الله می باشد چرا که مردم استکبار ستیز و انقلابی ایران اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) توانستند بساط ظلم و کفر و طاغوت را برچینند و زمینه حکومت الله را فراهم سازند .

 

ایام الله دهه فجر همچون برگ‌ زرینی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران می درخشد که راهبرد جریان باطل تحریف یا کم رنگ کردن آن است که سلاح مقابله با این جریان " جهاد تبیین " می باشد چرا که دشمنان داخلی و خارجی کشور تمام تلاش خود را علیه انقلاب و نظام اسلامی به کار گرفته اند تا با تحریف ، کتمان و انکار واقعیت های انقلاب را در اذهان عمومی به انحراف بکشانند.

 

 در دنیای قبل از انقلاب اسلامی دو تفکر "مارکسیسم" و "لیبرالیسم" در جهان حاکم بود که اسلام را ناتوان در اداره امور و مانع از ظلم و چپاولگری خود می‌دانستند و ظهور "حکومت اسلامی" را بعنوان تفکری جدای از ایندو را تحمل نداشتند و موقعیت خود را با ظهور حکومت اسلامی رو به اضمحلال و نابودی می‌دانستند.

 

انقلاب اسلامی ایران با الگو گرفتن از قیام عاشورای اباعبدالله الحسین علیه السلام توانست در مقابل دنیای ظلم و کفر و استکبار بایستد و راه عاشورائیان حماسه ساز را ادامه دهد و با مقاومت و ایستادگی خود زمینه ظهور و حکومت حضرت ولی الله اعظم را فراهم سازد.

 

 امروز عده‌اي در کشور بدنبال تطهیر چهره پلید و نحس خاندان پهلوی هستند و قصد دارند ذهن جوانانی که نسل بعد از انقلاب هستند را از خیانت ها و پلیدی های این خاندان دور سازند و از آنان نماد عدالت و تقوا بسازند.

 

امروز یکی از مهمترین موضوعات جهاد تبیین ، تبیین دستاورد های مهم و بزرگی است که در سایه انقلاب اسلامی حاصل شده است که باید در زمینه های سیاسی ، اقتصادی ، فرهنگی ، خدمات رفاهی و... رخ داده است تبیین صورت بگیرد چرا که تحریف و کتمان همواره سر لوحه کار دشمنان بوده و همین تحریف موجب شد که واقعه کربلا بودجود آید و دشمن بتواند جای شهید و جلاد،  نور و ظلمت را عوض کند.

 

حجت الاسلام میلاد فرهنگیان مسئول بسیج رسانه شهرستان سنقر و کليايي

پایان پیام/ محمدرضا زارع

 

زمان انتشار: جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰:۴۸

شناسه خبر: 104509

مطالب مرتبط :
آئین تجلیل از برترین های ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر

در قاب دوربین خواهید دید:

آئین تجلیل از برترین های ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر

۲۹ نفر از برترین های حوزه‌های گزارش خبری ویدیویی، گزارش خبری، مستند، پاکدست، موشن‌گرافی و اینفوگرافی جشنواره رسانه ای " ابوذر" استان کرمانشاه تجلیل شدند

 تندیس ششمین جشنواره استانی ابوذر در دستان ۲۹ نفر از اصحاب رسانه

در کرمانشاه انجام شد:

تندیس ششمین جشنواره استانی ابوذر در دستان ۲۹ نفر از اصحاب رسانه

همزمان با اعیاد مبارک شعبانیه و در زادروز ولادت چهارمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، آیین اختتامیه ششمین جشنواره رسانه‌ای "ابوذر" استان کرمانشاه برگزار و از برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره تجلیل شد.

۲۲ بهمن

یادداشت/

۲۲ بهمن خنثی شدن راهبرد دشمن

همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند که ۲۲ بهمن همچنانکه تا کنون زنده نگه داشته شده، باید در آینده نیز زنده نگه داشته شود، انقلابِ زنده، انقلابی است که پیرایه‌ها و آرایش‌های خود را زنده نگه دارد و در هر دوره، با شناخت نیازها و خطرات، آن نیازها را برطرف و خطرات را خنثی کند.

تکرار یوم الله ۲۲ بهمن یعنی باور مردم به ایدئولوژی نظام «اسلام ناب» برای اداره جامعه و نظم جهانی

دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان؛

تکرار یوم الله ۲۲ بهمن یعنی باور مردم به اینکه ایدئولوژی نظام شایستگی اداره جامعه و نظم جهانی دارد

دانشیار گروه تاریخ دانشگاه اصفهان، گفت: تکرار یوم الله ۲۲ بهمن یعنی باور مردم به این که ایدئولوژی نظام «اسلام ناب» شایستگی و ظرفیت تام و تمام برای اداره جامعه و نظم جهانی دارد.

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

منتشر شد:

بیانیه سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و خانه نخبگان بسیج استان کرمانشاه

انقلاب اسلامی ایران، «۲۲ بهمن ۱۳۵۷» در جهان یک پدیده بی نظیر و الگویی درخشان برای کشورهای ضد استعماری است.

تصویر

یادداشت/ محمد زاده رحمانی

پایه ریزی تمدن یزد نوین با ابتکار عمل استاندار یزد

دنیا به سرعت در حال تغییر و تحول است و جدای از تغییرات شیوه های حکمرانی و سبک های مدیریتی، کلیت علم در هر ۲۰ ماه دو برابر شده که البته در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات این عدد به ۶ ماه هم نمی رسد.

حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز ایرانی طراز انقلاب اسلامی

در راستای گرامیداشت سالروز شهادت سردار دلها

حاج قاسم سلیمانی نمونه بارز ایرانی طراز انقلاب اسلامی

اخلاص، ولایتمداری، ایثار، مقاومت و بصیرت از شاخصه های بارز این شهید می باشد که جزو معیارهای سلامت در جمهوری اسلامي است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب