معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری اردبیل:

ترویج گفتمان نوآوری با برگزاری رویداد تانا

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری اردبیل گفت: برگزاری رویداد تانا موجب ترویج گفتمان نوآوری و توسعه اکوسیستم نوآوری در استان اردبیل می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ، نشست تخصصی پارک علم و فناوری استان اردبیل با مدیران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل و فناوران در پارک علم و فناوری استان با محوریت برگزاری رویداد تانا برگزار شد.

دکتر علی روشنیان فرد معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان اردبیل با بیان اینکه تانا از اختصار “توسعه اکوسیستم نوآوری استان ها” گرفته شده است، اظهار کرد: رویداد تانا به عنوان مجموعه ای از اقدامات تعریف می شود که با حمایت معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف، سیاست گذاری و راهبری ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان استانها و برنامه ریزی و اجرای پارک های علم و فناوری در استانها، عملیاتی می گردد. 

وی در ادامه تصریح کرد: هدف از این رویداد ترویج گفتمان نوآوری و توسعه و تقویت اکوسیستم نوآروی در استان اردبیل با نگاه به مزیت های نسبی و ظرفیتهای فناورانه و همچنین مسائل و نیازهای آن استان می باشد.

روشنیان فرد به اقدامات این رویداد اشاره کرد و گفت: در این رویداد اقداماتی که انجام می شود شناسایی بازیگران، نقش آفرینان و اجرای موثر در اکوسیستم نوآوری استان، تقسیم وظایف میان بازیگران، نقش آفرینان و اجزای اکوسیستم نوآوری استان و همچنین شبکه سازی و ارتقای تعامل بین بازیگران و نقش آفرینان اکوسیستم نوآوری استان، تقویت و توانمندسازی مستمر بازیگران و نقش آفرینان اکوسیستم نوآوری استان، ارتقای تعاملات و ارتباطات با اکوسیتم نوآوری ملی و بین المللی، و ترویج گفتمان نوآوری و کارآفرینی در استان اردبیل است.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان در ادامه بیان کرد: یکی از مزایای این رویداد در این است که نیازهای عملیاتی در معرض دید تمام فناوران کشور قرار گرفته است.

وی افزود: ما تلاش می‌کنیم نیازهای فناورانه ای که بر پایه ی دانش عمیق است و توسط ارگان ها احصا شده را در این رویداد و رویدادهای بعدی برطرف نماییم و همچنین فرهنگ ارایه نیازهای فناورانه را در این رویداد به سمت حوزه دانش بنیان ایجاد کنیم.

در ادامه این نشست کارکنان پارک و برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی به بیان نقطه نظرات خود در مورد این رویداد پرداختند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۷:۴۳

شناسه خبر: 105057

مطالب مرتبط :
رویداد

برگزاری اولین رویداد تانا در اردبیل به روایت تصویر

اولین رویداد تانا با حضور مسئولان استانی ، شرکت های دانش بنیان و فناوران در مجتمع فدک برگزار شد

استاندار سیستان و بلوچستان:

استاندار سیستان و بلوچستان:

همکاری علم و صنعت مانع ورشکستگی اقتصادی می شود

استاندار سیستان و بلوچستان بر لزوم همراهی علم و صنعت جهت جلوگیری از ورشکستگی کارخانه ها تاکید کرد.

پاسخ جنگل‌ها به خشکسالی چیست؟

محققان تحلیل کردند؛

پاسخ جنگل‌ها به خشکسالی چیست؟

محققان با بررسی داده‌های مربوط به خشکسالی سال ۲۰۱۲ دریافتند جنگل‌ها ۲ تا چهار هفته پس از خشکسالی به نقطه پژمردگی اکوسیستم می‌رسند و نیازمند آب برای تازه‌شدن هستند.

پارک علم و فناوری

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان اردبیل مطرح کرد:

آغاز تعامل با صندوق های حمایتی استانی و ملی

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: پارک علم و فناوری استان اردبیل تعامل جدی خود را با صندوق‌های حمایتی استانی و ملی آغاز کرده است.

عدم استفاده درست از استعدادهای کشورمان یکنوع خام فروشی است

وزیر علوم:

ظرفیت‌های عظیمی در استان اصفهان برای توسعه اکوسیستم نوآوری وجود دارد

وزیر علوم تحقیقات و فناوری در دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: ظرفیت‌های عظیمی در استان اصفهان برای توسعه اکوسیستم نوآوری وجود دارد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب