������������-��������-��������

اهمیت فضای سبز در کنترل و کاهش آلودگی هوا

سناریوی تکراری آلودگی هوا در سالهای متناوب و نقش واهمیت فضای سبز در کنترل آلودگی هوای استان مرکزی.

اثرات زیست محیطی معادن

فعالیتهای معدنکاری همواره باعث ایجاد مشکلات زیست محیطی میگردد که میتواند اکوسیستم و سلامت انسان را به خطر بیندازد. همچنین این تلا شها شاید منبع اقتصادی برای مردم داشته باشد ولی نباید از خطرات زیست محیطی فعالیت معادن غافل بود.

کاهش آلودگی زیست محیطی با کاتالیست

نقش موثر کاتالیست در کاهش آلایندگی خودروهاست؛ قطعه ای گرانبها که نبودش نفس‌های هوا را تنگ می‌کند.

موسسه سلامت جهانی بارسلونا گزارش کرد؛

آب بطری برای محیط زیست ۳۵۰۰ بار بدتر از آب لوله کشی است

بر هیچ کس پوشیده نیست که آب بطری بیشتر از آب لوله‌کشی روی محیط زیست تأثیر منفی می‌گذارد. اما احتمالاً تعجب خواهید کرد که ببینید چقدر بدتر است. محققان موسسه سلامت جهانی بارسلونا دقیقاً آن را محاسبه و نشان داده‌اند که آب بطری برای محیط زیست ۳۵۰۰ بار بدتر از آب لوله کشی است.

محلول شیشه پاک کن بی کیفیت بلای جان خودرو و محیط زیست

محصولات شویندگی و پاک کنندگی نامناسب به مرور زمان و به دلیل استفاده از متانول در فرمولاسیون آن باعث از بین رفتن بخش های لاستیکی و پلاستیکی در خودرو خواهند بود.

اپلیکیشن ها به کمک دریاها می آیند:

ایده خلاقانه نروژی ها برای کاهش آلودگی سواحل دریاها

اپلیکیشن طراحی شده توسط تیمی از دانشگاه علم و صنعت نروژ می تواند به شما کمک کند تا مکان دقیق زباله های پلاستیکی رها شده در کنار سواحل را ثبت کنید تا در اولین زمان ممکن برای پاکسازی آن اقدام نمایند.

نقش زباله در آلودگی محیط زیست / سطل آشغال های مجهز به هوش مصنوعی برای نظارت بر آلودگی دریاها

آلودگی‌های پلاستیکی در اقیانوس‌ها می‌توانند موجب گسترش بیماری‌های کشنده در چرخه غذایی انسان از طریق ماهی‌ها، صدف‌های خوراکی و سایر مواد غذایی دریایی شوند.

تبدیل لباس های کهنه به ماده ساختمانی برای حفاظت از محیط زیست

منابع طبیعی کمتری برای ساخت وجود دارد اما زباله های بیشتری دارند. با مقاومت، FabBRICK لباس های قدیمی ما را به یک ماده ساختمانی بدیع تبدیل می کند.