������������-������-������-������������

برگزاری اولین همایش دانشگاه آرمانی در دانشگاه محقق اردبیلی

اولین همایش ملی دانشگاه آرمانی در گام دوم انقلاب به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی و با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل، اساتید به صورت مجازی و حضوری در سالن بصیرت دانشگاه برگزار شد.

رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی:

آموزشها در کشور معطوف به توصیه های رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب باشد

آموزشها و پژوهشها در کشور باید معطوف به هفت توصیه رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب باشد یعنی منجر به اجرای اقتصاد مقاومتی، تأمین استقلال و آزادی جامعه و تقویت اخلاق و معنویت شده و عزت ملی، روابط خارجی و دشمن‌ شناسی را تئوریزه کند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

جهاد تبیین و راه اندازی نهضت روشنگری تنها راه مقابله با جنگ روایت های دشمنان

جهاد تبیین و راه اندازی نهضت روشنگری تنها راه مقابله با جنگ روایت های دشمنان در عرصه های انقلاب اسلامی است و تنها با روایت درست و به هنگان وقایع می توان برجسته سازی های دشمنان ، دروغ پراکنی های انها و تیره و تار نشان دادن وضعیت توسط دشمنان مقابله و انها را خنثی کرد.

نشست هم اندیشی بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه بیرجند

​به همت سازمان بسیج اساتید سپاه انصارالرضا(ع)نشست "تبیین بیانیه گام دوم انقلاب " توسط دکتر سید محمود هاشمی در مسئول بسیج اساتید دانشگاه کشوردر دانشگاه بیرجند برگزارشد.

به همت معاونت علمی، پژوهشی و فناوری منتشر شد:

چهارمین شماره از ماهنامه علم و فناوری با نگاهی به اخبار برگزیده اسفندماه ۹۹

معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم (ص)، چهارمین شماره از ماهنامه علم و فناوری را با نگاهی به اخبار برگزیده اسفندماه سال ۱۳۹۹ منتشر نمود.

فرمانده سپاه شهرستان دشتی،

بیانیه گام دوم انقلاب کاملا پژوهشی و علمی است

سرهنگ «محمدرضا زارعی تبار» فرمانده سپاه شهرستان دشتی در دوره توانمندی فرماندهان پایگاه های بسیج گفت: مدیر توانمند بر اساس چارچوب خاصی مجموعه را مدیریت می کندهر یک از فرماندهان بسیج در شهر و دیار خود باید سرآمد خوش رفتاری و خوشرویی با مردم باشد.

همایش نقش مهندسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب در اردبیل برگزار شد

همایش نقش مهندسان در اقتصاد مقاومتی و بیانیه گام دوم انقلاب با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، رئیس بنیاد نخبگان ، اساتید و دانشجویان در سالن دکتر عطامهر در دانشکده فنی و مهندسی برگزار شد.

علم و فناوری گزارش می دهد؛

گام دوم انقلاب سند رهاسازی کشور از وابستگی است/ استان بوشهر نمایندگی دبیرخانه انرژهای‌نو در کشور را دارد

استان بوشهر با راه‌اندازی مراکز تحقیقاتی، موفق به کسب رتبه اول مرکز تحقیقاتی کشور و ایجاد دبیرخانه کنسرسیوم انرژی‌های‌نو در استان شد،این دبیرخانه کنسرسیوم شامل ۱۳ مرکز تحقیقاتی در حوزه انرژی‌های‌نو و بهینه‌سازی مصرف انرژی در کشور است که استان بوشهر نمایندگی و مدیریت آن را برعهده دارد.

برگزاری مسابقه کتابخوانی علمی فرهنگی "دکل" به مناسبت دهه فجر

همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مسابقه علمی فرهنگی کتابخوانی "دکل" به همت حوزه ۱۰۱ فجر ناحیه قدس برگزار می‌شود.

در حاشیه برگزاری جشنواره نخبگان استان کرمان مطرح شد:

گام عملی سارمان بسیج علمی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب/ ۵۱ پایگاه علمی در سراسر استان ایجادشده است

خواجه حسنی گفت: مرکز حمایت از مبتکران، مخترعان و محققان (حمایت مالی و مشاوره ای از ایده ها و طرح های نوآورانه )، مرکز حمایت و هدایت تحقیقات تجربی با موضوع گیاهان دارویی(احصاء نیازها و بکارگیری توانمندی ها در موضوع گیاهان دارویی)، مرکز رشد دانش آموزی شهید زندی نیا (حمایت از ایده ها و طرح های نوآورانه دانش آموزی)، مرکز رشد مکاترونیک شهدای علمی استان کرمان (حمایت از ایده ها و طرح ها در موضوع مکانیک ، الکترونیک و رایانه) و مرکزنوآوری و شتابدهنده مشاغل خانگی (تسهیلگری در ایجاد مشاغل خانگی شامل آموزش، مهارت آموزی ،راه اندازی، بازاریابی، تبلیغات و فروش) برخی از مواردی هستند که می توانیم نام ببریم.