������������-����

تلاش نخبه ایلامی در راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی ایلام

برای راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی، موانعی وجود دارد که نیازمند پشتیبانی مسئولان هستیم که امیدواریم با هم افزایی مسئولان و نخبگان این مرکز در آینده نزدیک راه اندازی شود.

فراخوان جذب ایده و استارتاپ های حوزه تعلیم و تربیت

فراخوان جذب ایده و استارتاپ های حوزه تعلیم و تربیت

تعلیم وتربیت

در پارک علم و فناوری برگزار شد:

برگزاری اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی

اولین رویداد کارآفرینی استارتاپ تریپ کشاورزی با حضور رابط مرکز نوآوری شهید آشتیانی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و تیم های استارت آپ، در بزرگترین برج فناوری کشور برگزار شد.

سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) برگزار می شود

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری آذربایجان غربی از برگزاری سی و چهارمین رویداد شتاب آذربایجان(روشا) با محوریت محصولات غالب کشاورزی و دامپروری استان خبر داد.

خرداد ماه سال جاری برگزار می شود؛

رویداداستارت آپی مجازی با موضوع نوع آوری در بسته بندی عناب خراسان جنوبی

به همت جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی و با همکاری بسیج علمی، پژوهشی و فن آوری سپاه انصارالرضا(ع) رویداد شتاپ(استارت آپی) مجازی با موضوع نوع آوری در بسته بندی عناب و فرآوردههای آن برگزار می شود.

نقش مهم استارت‌آپ‌ها در تحقق شعار سال

استارت آپ ها از آنجایی که ایده هایی نو دارند، می توانند در صورتی که درست و با برنامه به پیش بروند، به تولید محصولات خود رسیده و نقش مهمی در تحقق شعار سال به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها داشته باشند.

استارت‌آپ ها و لزوم حمایت از آنها

استارت‌آپ های جنوب کشور در حوزه هاي سلامت ديجيتال، آموزش الكترونيكي و توليد محتوا، تجارت الكترونيكي، بازي و رسانه ديجيتال، شهر هوشمند مورد حمایت قرار می گیرند .

فعال شدن مددجویان بهزیستی فارس در استارآپ‌ها

مدیرکل بهزیستی فارس گفت: بیش از یکهزار و ۸۴۷ نفر از مددجویان و افراد تحت پوشش بهزیستی در استان فارس درخواست فعالیت و اشتغال در حوزه استار تاپ ها ( نو آفرین) را داده اند .

با توجه به ضرورت و تاثیر شتاب دهنده ها در دستورکار قرار گرفت؛

ایجــاد شتابدهنده تخصصی درحوزه کارآفرینی اجتماعی

تفاهم نامه ای در راستای ایجاد شتابدهنده تخصصی حوزه کارآفرینی اجتماعی در معاونت علمی و فناوری منعقد شد.