������������

امام جمعه یزد:

اگر خودکفایی کشور را می خواهیم باید به نخبگان اعتماد کنیم

آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه در استان ‌یزد با اشاره به اینکه اعتماد به نخبگان خودکفایی کشور را به دنبال می‌آورد، گفت: مسئولان مانع تعطیل شدن واحدهای تولیدی و صنعتی شوند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مازندران:

دست‌های پشت پرده‌ای که مانع از رشد جامعه نخبگانی دانشگاه آزاد می‌شود/ تشریح دلائل مهاجرت نخبگان جوان کشور

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان مازندران دست‌های پشت پرده‌ای که مانع از رشد جامعه نخبگانی در دانشگاه آزاد می‌شود را رو کرد و گفت: مدیران دولتی چندان میانه خوبی با مجموعه نخبگان در دانشگاه آزاد ندارند.

مهم ترین اقتدار نظام پیشرفت علم و فناوری است / پل ارتباطی صنعت و علم را باید مستحکم کنیم

جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: بحث علم و فناوری از اهمیت بسیار بالایی خصوصا" در بیانیه گام دوم انقلاب دارد به گونه ای که که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرموده است مهم ترین اقتدار نظام پیشرفت علم و فناوری است.

رئیس خانه نخبگان علمی استان اردبیل مطرح کرد:

نقش نخبگان علمی در پیشرفت کشور

در فضای موجود، متخصصان علمی باید در جایگاه خود برای پیشرفت کشور جلودار باشند.

رئیس جمهور منتخب طرح حمایت از نخبگان را عملیاتی کند

نخبه مازندرانی انتظاراتش از رئیس جمهور منتخب را عملیاتی کردن طرح‌های توسعه‌ای ویژه نخبگان اعلام کرد و گفت: مشاوران ویژه برای حمایت از نخبگان در ریاست جمهوری شکل بگیرد.

حضور نخبگانی پای صندوق‌های رای/۲

نخبه سوادکوهی: انتخاب دولت انقلابی زمینه تحول در جامعه نخبگانی کشور را فراهم می‌کند

نخبه اهل منطقه سوادکوه مازندران،گفت: عدم شرکت در انتخابات زمینه تصمیم گیری دیگران را برای ما به همراه دارد و با انتخاب دولت انقلابی زمینه تحول در جامعه نخبگانی کشور را فراهم کنیم.

نائب رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان اظهار کرد:

ضرورت مشارکت حداکثری برای تغییر وضعیت فعلی کشور/ مرجعیت نخبگان در تشخیص انتخاب اصلح است

عضو بسیج اساتید استان اصفهان، با بیان این که نظام اسلامی به هر انتخاباتی بعنوان فرصتی برای تقویت ارکان نظام مردم سالار دینی نگاه می‌کند، گفت: موضوع مشارکت حداکثری برای تغییر وضعیت فعلی کشور ضرورت دارد، در تشخیص انتخاب اصلح نیز مردم و بویژه نوجوانان و جوانان نیازمند مرجعیت نخبگان هستند.

گسترش ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه، با اجرای طرح شهید احمدی روشن

رئیس بنیاد نخبگان چهارمحال و بختیاری گفت: به واسطه انجام این برنامه ها از جمله طرح شهید احمدی روشن ، ارتباط بین دانشگاه با صنعت و جامعه گسترش می یابد.

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران خبر داد

اجرای موفق طرح استعدادیابی نخبگان سه تا ۱۸ سال شهرستان نکا

نخبه عضو سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از استقبال مناسب خانواده‌های شهرستان نکا در سطح استعداد یابی نخبگان سه تا ۱۸ سال این شهرستان خبر داد و گفت: برای تکمیل طرح نیاز به حمایت متولیان آموزشی داریم.

نقش کلیدی نخبگان در تحولات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ایران

تأثیر‌گذاری نخبگان بر مخاطبین و افکار عمومی موضوع پر اهمیتی است که بعضاً منجر به پیروزی یا شکست در صحنه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی می گردد.