��������-��������

با حضور مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان؛

عصرانه دانش آموزی با دانش آموزان سید مرکز سلاله/حمایت بلاعوض ۲۰ میلیونی بسیج علمی از طرحهای فناورانه

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با حضور در برنامه عصرانه دانش آموزی با موضوع «آینده علمی ایران» در مرکز سلاله در فضایی صمیمانه ضمن پاسخگویی به پرسشها و دغدغه های علمی دانش آموزان سید، از حمایتهای بلاعوض این سازمان برای طرحهای فناورانه تا سقف ۲۰ میلیون تومان خبر داد.

توسط معاونت بسیج علمی مبارکه؛

افتتاح خانه نجوم تا برپایی غرفه دستاوردها و اجرای بیش از ۴۰ برنامه در هفته بسیج

معاون بسیج علمی، پژوهشی و فناوری شهرستان مبارکه گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج بیش از ۴۰ برنامه آماده و اجرا کردیم، از جمله برگزاری جشنواره، برپایی غرفه دستاوردهای علمی فناورانه، کارگاهها و دوره‌های علمی آموزشی، افتتاح خانه نجوم، ارائه طرحهای نخبگان و مخترعان با حضور نماینده و مسئولان شهرستان مبارکه، همچنین تجلیل از نخبگان شهرستان و بسیجیان بود.

نخستین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات علمی،پژوهشی بسیج در شهرستان بروجرد

به همت معاونت علمی پژوهشی سپاه ناحیه بروجرد ،نخستین نمایشگاه اختراعات و ابتکارات علمی ، پژوهشی در محل کانون بسیج شهرستان برگزارشد.

گزارش تصویری/

بازدید بسیجیان ناحیه حبیب بن مظاهر از خانه علم آسمان نما

به مناسبت هفته بسیج و به همت معاون علمی و پژوهشی حوزه ۲۴۸ ایمان ناحیه حبیب بن مظاهر بسیجیان از خانه علم آسمان نما بازدید کردند‌.

کار مجموعه بسیج تمدن سازی است

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در تجمع بسیجیان شهر دلوار گفت: هدف از بزرگداشت هفته بسیج تاکید بر تبیین ظرفیت ها، دستاوردها و خدمات ۴۲ ساله بسیج مستضعفین است و تاکنون در همه صحنه ها خوب عمل کرده است.

برگزاری مسابقه تیر اندازی خبرنگاران به همت بسیج رسانه لرستان

مسابقه تیر اندازی اصحاب رسانه و خبرنگاران به همت بسیج رسانه سپاه لرستان در محل دهکده المپیک مقاومت برگزار شد

بسیجیان فرزندان ضرورت و عرصه‌ی حضور و نیاز کشور هستند

بسیجی‌ها از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تابه‌ حال نشان داده‌اند که فرزندان ضرورت و عرصه‌ی حضور و نیاز کشور هستند و سابقه درخشانی از دوران دفاع مقدس تا بازسازی و سازندگی و سایر عرصه‌ها حضور داشته‌اند.

۱۹۵ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس به برکت کنگره شهدای استان مرکزی به چاپ رسید

به برکت کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و شش هزار و ۲۰۰ شهید استان مرکزی نهضت تولید کتاب در حوزه دفاع مقدس راه اندازی شد که در طی دو سال گذشته بیش از ۱۹۵ عنوان کتاب به چاپ رسیده و در سالجاری تهیه ۶۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس در دستور کار است.

نحوه حمایت سازمان علمی و پژوهشی گلستان از مخترعین گلستانی/ اختتامیه جشنواره جهادگران علم و فناوری گلستان در هفته پژوهش

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری گلستان گفت: بسیج علمی،پژوهشی و فناوری گلستان با برنامههای مختلفی علاوه بر آنکه زمینه حمایت از نخبگان، مخترعان را فراهم می‌کند در مسیر حل مشکلات و معضلات استان گلستان گام برداشته است.

مسئول بسیج جامعه پزشکی کشور:

پزشکان بسیجی به مردم مناطق محروم خدمات رایگان ارائه می‌دهند

مسئول بسیج جامعه پزشکی کشور تصریح کرد: پزشکان بسیجی مجاهدانه در مناق محروم بدون استراحت علاوه بر خدمات پزشکی برنامه آموزشی آشنایی با بیماری‌ ها و راه‌های پیشگیری را نیز ارائه می‌دهند.