علت برگشت محصولات کشاورزی ایران از روسیه

قاسم قدمی مدیر حفظ نباتات جهادکشاورزی استان مرکزی گفت: هرکشوری شرایط متفاوتی برای ورود محصولات کشاورزی از کشور مبدا را دارد.

پرچمی مطرح کرد:

مرکز خلاقیت و نوآوری اصفهان فرصتی ویژه برای تیم‌های خلاق و نوآور است/اقدام ۱۵ تیم جهت استقرار

مدیر خانه خلاق اصفهان گفت: خانه خلاق و نوآوری اصفهان با رویکرد منتورینگ، حمایت از کسب و کارهای نوپا و تجاری‌سازی محصولات خلاق تاسیس شده و از مرحله کشف استعداد تا استقرار تیم‌های خلاق و نوآور را انجام می‌دهد.

ارتباط بیماری ام اس با عفونت ویروسی

در بیماری ام‌اس سیستم ایمنی بدن، به سیستم عصبی حمله می‌کند.مطالعات جدید نشان می‌دهد که بیماری ام اس توسط عفونت ویروسی ایجاد می‌شود.

رئیس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران خبر داد

تدام تلفات نشخوارکنندگان کوچک ناشی از طاعون در مازندران

رئیس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران از تلف شدن ۱۸۷راس نشخوارکنندگان کوچک در غرب استان مازندران خبر داد و گفت: ممکن است حجم تلفات بیشتر باشد.

ناگفته‌های یک شرکت سلول‌های بنیادی

شرکت دانش بنیان زیست فناوری شایان پارس از شرکت های فعال در حوزه سلول های بنیادی است که علیرغم جمع آوری تجهیزات و تیمی تحقیقاتی اما فضایی هر چند کوچک در خور تحقیقات سلول‌های بنیادی تخصیص داده نشده است .

بهره‌ برداری از محصولات جدید کارخانه نوآوری آزادی؛

استارتاپ مستقر در کارخانه نوآوری آزادی موفق به ساخت محصولات آکوستیک نمدی شد

مدیر عامل شرکت "نوآوران نمد تا ابد" مستقر در کارخانه نوآوری آزادی بیان کرد: با توجه به افزایش میزان استرس و کاهش تمرکز افراد در محیط به دلیل وجود آلودگی‌های صوتی، محصولات آکوستیک نمدی را برای کاهش آلودگی صوتی و ارتقا آرامش و سلامت ذهن و روان افراد در محل کار تولید کردیم.

راه‌های غلبه بر افسردگی خودخواسته و ضعف درونی

برای اینکه از ضعف‌ هایمان گذر کنیم باید ببینیم چقدر وابسته هستیم و وقتی چیزی را از دست می‌دهیم حالمان بهم می‌ریزد.کسی که افسردگی را انتخاب می‌کند به این دلیل است که نوع نگاهش به زندگی انتها دار است و فکر می‌کند زندگی تمام شده و دیگر فرصتی برای او وجود ندارد.

بیوتکنولوژی جایگزینی پایدارتر برای تولید پروتئین سفیده تخم مرغ

پروتئین سفیده تخم مرغ - اووالبومین - تولید شده با تخمیر دقیق، نیاز به استفاده از زمین را تقریباً ۹۰ درصد و گازهای گلخانه ای را ۳۱ تا ۵۵ درصد در مقایسه با تولید همتای مرغی خود کاهش می دهد.

بازدید علمی اساتید از تصفیه خانه فاضلاب یزد+تصاویر

۳۰ نفر از اساتید رشته های مختلف از تصفیه خانه فاضلاب یزد بازدید کردند.