کرمانشاه

دکتر بابلی گفت:

زمام امور کشور متاثر از نفوذ نخبگان است

معاون علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه عنوان کرد: نخبگان، افراد ممتاز جامعه هستند که در زمام امور کشور تاثیرگذارند و باید با شناسایی تهدیدات دشمن به تبیین ظرفیت ها و پیشرفت های علمی، اجتماعی، فرهنگی، نظامی و غیره کشور برای آحاد مردم بپردازند.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار : روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ تنها تولیدکننده "اسید فلوریدریک" در کشور

مدیرعامل شرکت دانش بنیان "شادرام شیمی" گفت : این واحد تولیدی اولین و تنها تولید کننده اسید فلوریدریک در کشور محسوب می شود.

در گفت و گو با رییس پارک علم و فناوری استان مطرح شد؛

نگاهی به پرونده ۱۸ ساله "فناوری و نوآوری" در کرمانشاه

کرمانشاه قطب "دانش بنیان" کشور در منطقه غرب و شمال غرب است.

سیامک فلاحی عنوان کرد:

دستگاه های CNC تولیدی شرکت قابلیت رقابت با محصولات وارداتی را دارد

رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان؛ دستگاه های CNC تولیدی شرکت ما قابلیت رقابت با محصولات وارداتی را دارد و در صورت حمایت مسئولین و متولیان صنعت کشور، شرکت آمادگی دارد محصولات خود را به کشورهای همسایه صادر نماید که در زمینه ارزآوری نیز به توسعه کشور کمک کند.

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛

برای نخستین بار در کشور «جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی» تولید کرد

شرکت دانش بنیان کرمانشاهی برای اولین بار در کشور موفق به اختراع و تولید نوعی "جداگر پایه لرزه‌ای اصطکاکی و لاستیکی" شده که با نصب آن زیر ستون‌های ساختمان، حتی با وقوع زلزله ۸.۵ ریشتری هم تا ۹۰ درصد از ایجاد هرگونه تخریب در سازه جلوگیری می کند.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری استان کرمانشاه؛ تنها تولیدکننده فوم های آتشنشانی، حفاری وساختمان سازی درکشور

شرکت کیمیا فرآیند بیستون مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمانشاه اولین و تنها تولید کننده فوم بتن، فوم آتشنشانی و فوم حفاری در کشور است که در حال حاضر نیاز بازار کشور و صنایع نفت در زمینه این محصول را پوشش می دهد.

اسفند ماه برگزار می شود:

رویدادی در حوزه استارت آپ با رویکرد هوش مصنوعی

رویداد بزرگ ایده پردازی "سیمرغ " در شاخه های علوم پایه و پزشکی، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، علوم انسانی و هنر، علوم نظامی و پدافند غیرعامل، علوم فنی و مهندسی، خدمات و ICT به میزبانی استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

ایران استوار ۴۴ سال افتخار / روایت پیشرفت دانش بنیان ها

شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری جهاددانشگاهی استان کرمانشاه؛ اولین تولید کننده تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشا سبزی و صیفی در کشور

یک شرکت دانش بنیان در استان کرمانشاه با تولید موفق تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی گلخانه ای خط نشاء سبزی و صیفی، حالا به اولین و تنها تولید کننده این محصولات در کشور تبدیل شده و بیش از ۹۰ درصد بازار این محصولات در کشور را در انحصار خود دارد.

پروینی عنوان کرد:

استان کرمانشاه اولین میزبان رویداد کشوری " اتم"

دبیر برگزاری "اتم" در کرمانشاه، از برگزاری این رویداد علمی در دانشگاه رازی خبر داد.