هرمزگان
هرمزگان

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان خبرداد

از ابتدای امسال ۷۰میلیون مترمکعب آب در سازه های آبخیزداری استحصال شده است

​امیدذاکری بااشاره به بارندگی های اخیر در سال جاری گفت: ازابتدای امسال تاکنون طی دو مرحله بارندگی در شهرستان‌های رودان سیریک بشاگرد استحصال رواناب ها به خوبی مدیریت شد و سازه ها صددرصد آبگیری شدند. وی گفت مجموع دو سامانه بارشی ۷۰میلیون مترمکعب بوده که روان آب های سطحی توسط سازه های آبخیزداری در استان جمع آوری شد.

باور کنید هرمزگان سفید نیست

در حالی که حدود یکماه و نیم از بروز بحران بیماری کرونا و شیوع جهانی ان می گذرد و کشور بشدت درگیر این بیماری و بحران است دولت هنوز موفق نشده اقلام وکالاهای بهداشتی مورد نیاز مردم و کادر درمانی را تهیه و در داروخانه ها توزیع نماید.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس خبر داد

اجرای طرح غربالگری ویروس کرونا در پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از پیاده‌سازی سختگیرانه‌ی طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در این پالایشگاه خبر داد و گفت: طرح غربالگری ویروس کرونا با مشارکت صددرصدی پرسنل و پیش از ورود مجدد آن‌ها انجام می‌شود.

بازهم بسیج وسپاه و ارتش افتخار آفریدند

گروههای مردمی خودجوش به میدان آمدند تا ماسک ودستکش تولید کنند

در حالی که حدود یک و ماه ونیم از شیوع بیماری کرونا ویروس و بحران این بیماری کشنده در کشور می گذرد و دولتمردان در پیچ وخم های بروکراسی و دیسیپلین نداشته خود هرروز تصمیمات شتاب زده و آنی می گیرند و عدم اتخاذ تصمیم اصولی وراهگشا برای برون رفت ازاین بحران مردم را سرگردان وهراسان نموده اند بازهم سپاه، بسیج و ارتش به میدان امدند و افتخار افریدند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان هرمزگان خبرداد

حفاظت منابع طبیعی در تعطیلات نوروز و روز طبیعت را به دقت انجام خواهیم داد

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان هرمزگان از ابلاغ دستورالعمل تشدید حفاظت هسته منابع طبیعی در تعطیلات نوروز ۱۳۹۹ و روز طبیعت در کشور خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

راهیابی۷۳ دانش آموزان هرمزگانی به مرحله دوم المپیادهای علمی کشور

مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی، ۷۳ نفر از دانش آموزان هرمزگانی، به مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزان (مرحله اول کشوری ) راه پیدا کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان:

هرمزگان جزو استانهای با شیب کم بیماری کروناست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با اشاره به آمارهای دو روزه در هرمزگان که صفر شده و تعداد بستری شدگان ومراجعان هم کمتر از قبل شده گفت شیب بیماری در هرمزگان کم شده است.

مدیرمجموعه فرهنگی مذهبی مکتب الزهرا(س)

۲۴۰ بسته بهداشتی و معیشتی بین نیازمندان کوی ملت توزیع شد

حجت الاسلام باوقار از توزیع ۲۴۰ بسته بهداشتی و معیشتی همزمان با شب عید نوروز بین نیازمندان کوی ملت خبرداد و گفت: این اقدام در راستای کمک به تحقق شعار در خانه بمانیم صورت گرفته است.

در راستای حمایت از سلامت استان هرمزگان

فولاد هرمزگان۵۰ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی کمک کرد

شرکت های تولیدی هم درراستای مسئولیت های اجتماعی خود پیشقدم شدند.

سال جهش تولید سالی خوش قدم برای ایرانی هاست

در حالی سال ۱۳۹۹ را آغاز کردیم که دنیا درگیر بحران شیوع بیماری کرونا و تبعاتش است. بسیاری از کسب و کارها تعطیل ویا نیمه تعطیل شده و بازارهای بورس جهانی وداخلی بشدت اسیب های جدی دیده است.