مدیر باشگاه فناوران بسیج دزفول:

۳۰۰ نفر عضو باشگاه فناوران بسیج دزفول هستند

مدیر باشگاه فناوران بسیج دزفول گفت: ۳۰۰ نفر عضو باشگاه فناوران بسیج دزفول هستند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، آیین رو نمایی از پوستر رویداد ملی ذهن خلاق به  میزبانی شهرستان دزفول برگزار شد.

سمیرا خیاط خرم آبادی مدیر باشگاه فناوران بسیج دزفول در این آیین گفت: این باشگاه از هشت سال پیش آغاز به کار کرده و ۳۰۰ نفر در زمینه های اختراع، نویسنده موشن گرافی و دیگر بخش ها عضو آن هستند.

وی با بیان اینکه فناوران جوان بسیج زیر نظر بسیج پژوهش است، افزود: طبق این برنامه کار را از امروز آغاز و اختتامیه آن بعد از ۲ ماه با محوریت کسب و کار و کارآفرینی در دهه فجر برگزار خواهد شد.

مدیر باشگاه فناوران بسیج دزفول از افرادی که در زمینه کسب و کار و کارآفرینی تجربه دارند خواست تجربه خود را در قالب تالارهای گفت و گو و کارگاه های آموزشی به جوانان منتقل کنند.

وی با بیان اینکه قبلا جشنواره ها و آیتم های این چنینی در دزفول برگزار شده است، اظهار کرد: افرادی که نیازمند تسهیلات هستند با همکاری مسئولان مربوطه از این تسهیلات بهره مند خواهند شد تا کار خود را رونق دهند.

خیاط خرم آبادی با اشاره به اینکه قشر نخبه و جوان استان خوزستان و استان های مجاور عضو این مجموعه هستند، ادامه داد: جوانانی که به این مجموعه می ‌پیوندند به گروه ‌های مختلف فناور تقسیم می ‌شوند تا ضمن برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی، ایده های شان را با کارآفرینی پیش برند.

وی با بیان اینکه چالش ‌های برنامه‌ های سال ‌های پیش شناسایی و پس از بررسی نسبت به حل آنها اقدام خواهد شد، تصریح کرد: این جشنواره در  بخش ‌های صنایع خلاق، دانش محور(شرکت های دانش بنیان، تولیدهای عصر هوشمند و کسب و کارهای اینترنتی)، ایده های فناور و بانوان کارآفرین اجرا و تلاش می شود

مدیر باشگاه فناوران بسیج دزفول خاطرنشان کرد: به مشکلات بانوانی که در حوزه کسب و کار و کارآفرینی فعالیت می‌ کنند به تناسب  موقعیت اجتماعی و سرپرستی خانواده پرداخته شود.

وی همچنین سلامت جامعه و ایران آینده را از دیگر آیتم های این جشنواره عنوان کرد و افزود: آیتم‌های جشنواره، کسب و کارهای کوچک، متوسط و ایده های فناور است که امیدواریم بتوانیم با همکاری سایر مسئولان گامی در جهت ارتقای فرهنگی جامعه برداریم.

این رویداد در حوزه کسب و کار های نو پا ایده های فناورانه  اجرایی می شود و بخش های: صنایع خلاق، دانش محور، ایده های فناورانه، بانوان کار آفرین است.

مهلت ارسال آثار تا ۱۵دی ماه و اختتامیه رویداد دهه مبارک فجر است که از تمامی کارآفرینان، کسب و کارهای نوپا و ایده پردازان جهت شرکت در جشنواره ذهن خلاق دعوت به عمل می آید.

به زودی پوستر و اطلاعیه ثبت نام در اختیار همه هم وطنان عزیز قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷:۰۷

شناسه خبر: 100317

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب