عقد تفاهم نامه علمی، فرهنگی پژوهشی فی مابین دانشگاه آزاد لامرد و شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس

تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه آزاداسلامی واحد لامرد و شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از لامرد، این مراسم با حضور دکتر بهاالدینی مدیرعامل کارخانه اکسید منیزیم لامرد، دکتر محمدرضا قائدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، و هیئت همراه، در شهرستان لامرد برگزار شد.

در این آئین دکتر حمیدرضا بهاالدینی مدیرعامل کارخانه اکسید منیزیم شهرستان لامرد، ضمن مهم برشمردن این تفاهم نامه، و با توجه به وجود رشته های مختلف دانشگاهی من جمله صنایع اظهار داشت‌: اساتید بسیار خوبی که این واحد دانشگاهی دارد امیدواریم بتوانیم در قالب اجرای طرح های پژوهشی، همایش، سخنرانی و نمایشگاه های علمی و فناوری کمک شایانی نماییم تا گره ای از مشکلات اجتماعی ایران عزیز باز کنیم.

دکتر بهاالدینی ضمن تشکر از حضور رؤسا و اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی استان فارس در دفتر شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس  حمایت های سازنده دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در طول یکسال گذشته را ستود و گفت: از شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس در همه ی زمینه های علمی و فرهنگی تقدیر مینماییم.
 
وی خاطرنشان کرد: تمام همت، و تلاش این مجموعه صنعتی، این است که بتوانیم از علم دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد در شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس حداکثر استفاده را برده، و تعاملی سازنده بین این دو مجموعه شکل دهیم.

در ادامه دکتر محمدرضا قائدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز که مهمان شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس بود اظهار داشت: در شرایط بد اقتصادی و وجود تحریم های ظالمانه ای قرار گرفته ایم، اما شرکت دانش پژوه با علم و سرمایه، و نیروهای بومی اقدام به تاسیس کارخانه ای استراتژیک همانند کارخانه اکسید منیزیم کرده است.
 
وی افزود: مطمئنا با همکاری های متقابل فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی علی الخصوص واحد لامرد با کارخانه اکسید منیزیم شاهد پیشرفت های بیشتری برای صنعت منطقه خواهیم بود.

دکتر محمدرضا قائدی ضمن بازدید از آزمایشگاه تخصصی این شرکت، از نزدیک در جریان روند آزمایش ها قرار گرفتند.
 
در ادامه تفاهم نامه ای در ضمینه های علمی و تحقیقاتی فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد لامرد و شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس به امضاء رسید.

خبرنگار: محمود صابری زاده

زمان انتشار: پنج شنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱:۳۵

شناسه خبر: 100342

مطالب مرتبط :
نظری

نظری عنوان کرد:

مهارت آموزی همگانی در مراکز سما با تاکید بر همه گیری طرح پویش

معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در کارگاه کشوری طرح پویش، اجرای این طرح در همه سطوح مراکز آموزشی سما را برای تسریع در مهارت آموزی همگانی و تربیت نیروی متخصص، ضروری دانست.

۰

اختصاص ۱۵ میلیارد تومان به محور لامرد- اشکنان/ افتتاح چند پروژه آموزشی

دکتر سیدموسی موسوی، نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس با همراهی مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس، معاون آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، رستگار فرماندار لامرد و جمعی دیگر از مقامات استان و شهرستان چند پروژه آموزشی را در بخش اشکنان افتتاح کردند.

ذ

در گفت و گو با علم و فناوری:

اجرای پنج کار عمرانی در روستاهای نیرایی و میرحسنی

سخنگوی گروه جهادی آتش به اختیار لامرد و مهرگفت: در هفته پرخیر و برکت بسیج توزیع بسته های معیشتی، کاشت نهال، و آغاز ساخت ۱۰منزل مسکونی نیز انجام خواهد شد.

ل

باحضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی صورت گرفت:

سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدار تولید شد

باحضور نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، سلول احیا شماره ۲۰۰ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب وارد مدار تولید شد.

خبرگزاری علم و فناوری

انعقاد تفاهم نامه سه جانبه با هدف حمایت از جذب و استقرار شرکت های فناور و دانش بنیان

به منظور اجرای سیاستهای کلان کشور و تحقق اهداف توسعه اقتصاد دانش بنیان و توسعه زیست بوم نوآوری و کارآفرینی، تفاهم نامه سه جانبه مابین پارک علم و فناوری آذربایجان غربی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شرکت شهرک های صنعتی منعقد شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب