تفاهم نامه همکاری معاونت علمی-پژوهشی سپاه و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی خراسان شمالی

جلسه هم اندیشی دو جانبه معاونت علمی-پژوهشی خراسان شمالی و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی با امضای تفاهم نامه دو طرف، برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی، هادی محمدزاده، معاونت علمی-پژوهشی خراسان شمالی در این جلسه گفت: در خصوص حمایت از طرح های فناورانه از محل صندوق سرمایه گذاری تا 60 میلیون تومان تسهیلات 4 درصدی برای ساخت نمونه اولیه داریم، اگر چنانچه فناوری محصول محور بود و نیاز به ساخت نمونه اولیه داشت سرمایه گذاری تا سقف 120 میلیون تومان نیز قابل افزایش است.

وی در ادامه بیان کرد: سرمایه گذاری در پروژه هایی  که نمونه اولیه ساخته اند و نیاز به تجاری سازی دارند نیز بین 2 تا 3 میلیارد تومان سرمایه از صندوق پیشگامان به آنها تعلق می گیرد.

از جمله برنامه های مشترک دو طرف تفاهم نامه، فراهم نمودن بسترهای توسعه تحقیقات کاربردی مبتنی بر دانش، مشارکت در برگزاری همایش ها و نشستهای علمی مشترک، مشارکت در تهیه و تدوین طرح و پروژه های پژوهشی مورد نیاز استان، تشکیل و فعالسازی کارگروههای تخصصی مرتبط با حوزه فعالیت طرفین می باشد.

در این تفاهم نامه قرار بر این است که بسیج علمی نخبگان، محققین و پژوهشگران را به دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی برای اجرای طرح های نوآورانه معرفی کند.

 در پایان کامبیز جاریانی، رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی و هادی محمدزاده، معاونت علمی-پژوهشی خراسان شمالی تفاهم نامه را به امضا رساندند.

 

 

انتهای پیام

خبرنگار / سهیلا سعیدی

زمان انتشار: دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۶:۴۸

شناسه خبر: 102092

مطالب مرتبط :
۱

سرهنگ نوروزی عنوان کرد:

گام بلند رسانه ای معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در معرفی دستاوردهای نخبگان

جانشین معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) استان کرمانشاه، در حاشیه جلسه هم اندیشی عقد تفاهم نامه با سازمان صدا و سیمای استان کرمانشاه ابراز امیدواری کرد که این تفاهم نامه، گام بلندی در راستای معرفی جامعه نخبگان و دستاوردهای علمی آنان از طریق رسانه ملی است.

دکتر قربانی

جلسه هم اندیشی مدیران شرکتهای دانش بنیان و رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی

رئیس پارک علم وفناوری خراسان شمالی گفت: ورود به عرصه بازار آزاد و بخش خصوصی تصمیم جسورانه ای است که می توانید با ورود به این عرصه استعدادهای خود را آنگونه که باید به نمایش بگذارید.

دکتر حاتمی

یکی از کارکردهای دانشگاه در کنار پرداختن به مسائل علمی و فرهنگی، پرداختن به نظام مسائل کشور است.

جانشین فرمانده سپاه خراسان شمالی در امور اقشار بیان کرد: نگاهی که در سال های اخیر تقویت می شود این است که دانشگاه به سمت حل نظام مسائل کشور برود و صرفا به محلی برای تحصیلات و ارائه مدرک تحصیلی اکتفا نشود؛ بلکه در دانشگاه ها بایستی مسیر حل نظام مسائل صنعت و مسائل استان و کشور در پایان نامه ها و فعالیت های دانشجویان باشد.

فاطمی مقدم سنگ دوطرف نما

بازدید بنیاد تعاون بسیج و معاونت علمی و پژوهشی استان از کارگاه تولید سنگهای سبک دو طرف نما

بازدید بنیاد تعاون بسیج و معاونت علمی و پژوهشی استان از کارگاه تولید سنگهای سبک دو طرف نما که از اختراعات یکی از نخبگان خراسان شمالی می باشد، جهت کمک به تولید انبوه با سرمایه گذاری موسسه تامین مسکن بسیج و شرکت پیشگامان

ستاری، خراسان شمالی

استان خراسان شمالی به واسطه نیروی انسانی خلاق و خوش فکر و با ایجاد زیرساخت‌هایی، توسعه پیدا می کند

ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: استان خراسان شمالی از لحاظ منابع طبیعی، استان شناخته شده ای نیست ولی نیروی انسانی فوق العاده ای دارد که می‌توانیم بخش کشاورزی، معادن و دامداری استان را به واسطه همین نیروی اسانی خلاق و خوش فکر متحول کرده و زیرساخت‌هایی را جهت توسعه استان ایجاد کنیم.

دانش بنیان

ایجاد کارگروه ویژه برای رفع مشکلات شرکت ها ی دانش بنیان

رئیس کل دادگستری استان از ایجاد کارگروه ویژه در تعامل شرکت های دانش بنیان، برای رفع مشکلات آنها از جمله مسائل حقوقی، دریافت تسهیلات، ثبت شرکتها خبر داد.

معاون رئیس جمهور

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری شیروان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد

مرکز نوآوری پارک علم و فناوری شیروان به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و با هزینه راه اندازی حدود ۲ میلیارد تومان توسط ستاری، معاون علمی و ناوری رئیس جمهور افتتاح گردید.

کاظمی

۵۰ درصد رشد پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد خراسان شمالی

کاظمی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی از رشد ۵۰ درصدی پذیرش دانشجو در استان خبر داد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب