رمز بصیرت بسیج، ولایت مداری است

همایش اقتدار بسیج و رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی خراسان شمالی در مصلی بجنورد و با حضور فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی، نماینده ولی فقیه استان و بسیجیان خراسان شمالی برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان شمالی، سردار اسماعیل فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: رمز پیروزی بسیجیان در دفاع مقدس و فتنه های دشمنان اخلاص و ولایتمداری است.

او بیان کرد: امام راحل، بنیانگذار بسیج می گوید " من دست و بازوی شما بسیجیان را می بوسم و به این بوسه افتخار می کنم" امام خطاب به مسئولین می فرمایند اگر از بسیج و بسیجیان غفلت کنید به آتش دوزخ خواهید سوخت.

سردار فرجی در ادامه افزود: این یک توصیه از طرف امام نیست بلکه یک فرمان است، اگر امروز کسی قدر بسیج را نداند و در مسیری غیر از مسیر فرمان امام حرکت کند هم در این دنیا و هم در آن دنیا دچار مشکل خواهد شد.

فرمانده سپاه خراسان شمالی گفت: اگر حادثه غیرمترقبه ای رخ بدهد شما بسیجیان تکلیف مدارانه و بدون دستور وارد عمل می شوید، اگر کشور نیاز به امنیت داشته باشد شما بسیجیان پیشقدم هستید و فرمان را از ولایت می گیرید.

او اظهار داشت: یکی از برکات این ارزش، این است که عاشقانه در برقراری و پایداری امنیت کشور در این دو ماه که فتنه دشمنان بود، جانفشانی کردید و بدون فرمان صادر شده تکلیف مدارانه پای این مسئولیت ایستادید.

سردار فرجی گفت: امروز بسیج فقط یک سازمان نیست، بلکه یک تفکر و راهبرد بوده که در تمام جهان گسترش پیدا کرده است.

این مقام مسئول بیان کرد: همانطور که از شعار محوری بسیج مشخص است، بسیج لشکر مخلص خدا و خدمتگذار ملت ایران است و این را در عمل با تقدیم قریب به 80 شهید در راه امنیت کشور در این دو ماه اخیر ثابت کرده است.

او اعلام نمود: دشمنان می دانند در کشوری که تفکر بسیج وجود دارد، با تفرقه افکنی و ایجاد اختلاف آن هم در بستر فضای مجازی و ایجاد جنگ روانی و هجمه شدید برای جوانان و نوجوانان و مردم نمی توانند مردم این کشور را چندقطبی کرده و اتحاد و همدلی را از بین ببرند.

فرمانده سپاه خراسان شمالی گفت: تفکر و سیاست دشمن بر تجزیه کشور و ایجاد اختلاف و درگیری است، باید دست در دست هم و با تفکر بسیجی این سیاست دشمن را از بین ببریم.

سردار فرجی در پایان بیان کرد: فتنه اخیر دشمن با جانفشانی بسیجیان، مسئولین، نیروهای امنیتی، اطلاعاتی، قضایی و دستگاه های مرتبط از بین رفته است.

 

انتهای پیام

خبرنگار / سهیلا سعیدی

زمان انتشار: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴:۲۵

شناسه خبر: 102210

مطالب مرتبط :
عالی پور

مسئول مرکز رشد ساخت و تولید شهید عابدی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا :

بومی سازی رول فورمینگ درآینده ای نزدیک

دکتر شهرام عالی پور با تحصیلات دکترای مکانیک در شهر تبریز و مسئول مرکز رشد ساخت و تولید شهید عابدی معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا توضیحاتی در مورد یکی از دست آوردهای خود با موضوع بومی سازی قطعات صنعتی داشتند و گفتگویی با خبرنگار ما انجام دادند که خواندن آن خالی از لطف نیست .

نخبگان استانی

برگزیدگان جشنواره علمی و پژوهشی مازندران معرفی شدند

جشنواره علمی و پژوهشی مازندران با معرفی نخبگان برتر استانی به کار خود پایان داد.

تهران

نمایشگاه ملی فناورانه دانش بنیان بسیج در تهران برگزار شد

ارائه فناوری‌های نوین و هم‌افزایی برای تحقق زیست‌بوم اقتصاد دانش‌بنیان، مردمی‌کردن و جریان‌سازی علم و فناوری در حل مسائل اولویت‌دار و بسیج کردن ظرفیت‌های کشور برای تحقق اهداف اقتصاد دانش‌بنیان از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه بوده است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب