به همت بسیج مهندسین صنعت معدن فارس انجام شد؛

حل مشکلات ۱۸ واحد صنعتی، تولیدی در فارس

با همت سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن سپاه فجر فارس، تعداد ۱۸ واحد تولیدی، صنعتی مورد بررسی به منظور حل مشکلات قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز، جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر استان فارس با هدف کمک به واحدهای صنعتی بصورت مشترک با کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید استان برگزار گردید.

حمیدرضا ایزدی، رییس سازمان صمت استان فارس در این جلسه گفت: به صورت مداوم بحث پایش، عارضه یابی، پشتیبانی و مانع زدایی از واحد‌های صنعتی و معدنی نیمه فعال و راکد انجام می شود که در سال جاری توانستیم تعدادی از واحدها را احیا و به چرخه تولید بازگردانیم.

وی ادامه داد: توان و ظرفیت بسیج مهندسین صنعت فارس نیز پای کار آمده تا شرایط رونق و شکوفایی واحدهای صنعتی و تولیدی را به عنوان یکی از اولویت های مهم فراهم شود .

رییس سازمان صمت فارس همچنین گفت: واحدهای صنعتی و تولیدی نقش مهم و تاثیرگذاری در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار دارد که در جلسات مختلف از جمله کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان پیگیری می شود.

محسن ربانی زاده، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در این جلسه خواستار همکاری و همراهی ارگان های مختلف به منظور حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شد.

سردار یداله بوعلی، فرمانده سپاه فجر و فرمانده قرارگاه صنعتی خاتم الانبیا (ص) سپاه فجر فارس بیان داشت: تاکنون 14 جلسه قرارگاه صنعتی خاتم الانبیا (ص) سپاه فجر فارس به منظور رفع مسایل و مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی استان فارس برگزار شده که جای تشکر از مجموعه های همراه دارد .

حسین پناهی، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت معدن فارس نیز پیرامون مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان عنوان کرد: عمده مشکلات واحدهای تولیدی پایش شده با موضوعات زیرساخت، قوانین و مقررات و مالی بانکی بوده که با هماهنگی و هم افزایی با دستگاه های دولتی اقدامات مانع زدایی در دستور کار قرار گرفت.

دبیر قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر فارس افزود: این نشست که به مدت ۵ ساعت به ریاست سردار فرماندهی سپاه فجر و فرمانده قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء (ص) سپاه فجر  برگزار گردید از تعداد ۱۸ واحد تولیدی مشکل دار در جلسه قرارگاه صنعتی پس از بررسی مشکلات تعیین تکلیف و به دستگاههای اجرای ابلاغ شد.

 

انتهای پیام /

زمان انتشار: سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴:۵۷

شناسه خبر: 102653

مطالب مرتبط :
سردار بوعلی

فرمانده سپاه فجر در رویداد تاثریا عنوان کرد:

هم افزایی جهت حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و فناور

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس در رویداد ملی تا ثریا گفت: با هم افزایی میان دستگاهی نیازها بهتر تشخیص داده شده و بهتر از شرکت ‌های دانش ‌بنیان حمایت می شود.

نشست هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی فارس برگزار شد

نشست هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین صنعتی فارس برگزار شد

نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان فارس با حضور جمعی از مدیران و مسئولان کشوری، استانی و شهری برگزار شد.

واحد صنعتی

تثبیت بیش از ۷ هزار اشتغال در فارس

در سه ماهه چهارم سال ۱۳۹۹ با کمک کارگروه حمایت حقوقی و قضایی از واحدهای صنعتی استان فارس تعداد ۲۶ واحد صنعتی به تعداد حدود ۷۰۰۰ نفر تثبیت اشتغال و ۳۶۳ نفر اشتغال زایی شده است .

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب