کسب و کار «پرورش گیاهان دارویی» معرفی می شود

چهارمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی درحوزه معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه «میدون» و با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش گیاهان دارویی»، امشب به روی آنتن شبکه یک می رود.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری ؛ برنامه تلوزیونی معرفی کسب و کارهای کوچک، به همت سامانه جامع هدایت و پشتیبانی کسب و کارهای کوچک «میدون» و با همکاری گروه اقتصادی شبکه اول صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

در این برنامه تلوزیونی که در قالب بخشی از برنامه «پایش کسب و کار» به روی آنتن شبکه یک می رود، هر هفته یک کسب و کار کوچک با حضور کارشناسان و کارآفرینان برجسته آن رشته به ببیندگان معرفی می گردد و کلیاتی از نحوه فعالیت در آن کسب و کار آموزش داده می شود.

در این راستا، چهارمین قسمت از این برنامه تلوزیونی امشب (سه شنبه 29 خردادماه) با موضوع معرفی کسب و کار «پرورش گیاهان دارویی» به روی آنتن خواهد رفت.

در این برنامه که حدود ساعت 23:15 دقیقه به صورت زنده و مستقیم از شبکه یک سیما پخش می شود، آقای دکتر بهروز سجادی از کارشناسان سامانه «میدون» با آقای دکتر مرتضی حیدری مجری برنامه، درباره کسب و کار «پرورش گیاهان دارویی» گفت و گو خواهند کرد.

همچنین پس از این گفت و گو و در قالب بخش جدیدی در برنامه پایش به نام «میدون نوآوری»، بخشی از ایده ها و محصولات منتخبی که در قسمت نیازمندی های سامانه میدون ثبت گردیده اند معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰:۵۸

شناسه خبر: 65935

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۴ نظر
اندمیک
۰ مخالف          ۰ موافق
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۶:۲۹

خریدار عمده ی گیاهان دارویی هستیم endemic.ir@gmail.com https://wa.me/989356585410

بهمن نعمت پور
۰ مخالف          ۱ موافق
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹:۵۴

سلام .من اهل بابل شمال هستم .اینجا مرکز انواع گیاهان دارویی خودرو مثل گزنه و بابونه .نعنا.و......از طرفی بنده یک نوع خاک میشناسم ک ضد عرقه با هزینه بسیار پایین ..من چند موضوع تو ذهنمه اما هیچ دسترسی ب منابع مدیریتی ندارم راهنمایی کنید

مریم ویسی
۰ مخالف          ۳ موافق
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸:۵۰

سلام من خوزستان هستم. جنوب غربی کشور. میخواستم اگر ممکنه در مورد پرورش یکی از انواع گیاهان دارویی که خیلی تو ایران هنوز شناخته شده نیست صحبت کنم منو راهنمایی کنند.

هدیه محمدیان
۱ مخالف          ۸ موافق
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۳:۲۶

سلام من توشهرمون خیلی گونه های گیاهان دارویی هست چطورمیشه باآقای سجادی ارتباط بگیرم جهت همکاری.البته اگرمایل باشن.

اشتراک گذاری مطالب