رئیسی خبر داد :

کسری خدمت در انتظار دانشجویان نخبه

رئیس مرکز رشد سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان گلستان گفت : این سازمان در کنار حمایت های همه جانبه ازنخبگان، حمایت به صورت پروژه های کسری خدمت را به عنوان یکی از برنامه های سال جاری درنظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گلستان ؛ دکتر هادی رئیسی صبح امروز پنجشنبه 25 مرداد ماه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری اظهار کرد : سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری گلستان در کنار حمایت های همه جانبه ازنخبگان، حمایت به صورت پروژه های کسری خدمت را به عنوان یکی از برنامه های سال جاری انجام خواهد داد .

دکتر رئیسی تصریح کرد : این پروژه ها فقط به دانشجویان تحصیلات تکمیلی تعلق می گیرد.

وی خاطرنشان کرد : دانشجویان و فارغ التحصیلان محترم مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر می توانند پس از مراجعه به سازمان بسیج علمی استان و تکمیل پروپوزال اولیه طرح به همراه رزومه علمی پژوهشگر، اقدام به ثبت اولیه طرح نمایند.

رئیس مرکز رشد سازمان بسیج علمی ، پژوهشی و فناوری استان گلستان  ادامه داد : در  مرحله بعد پس از بررسی صلاحیت و طرح موضوع در کمیسیون تخصصی در سازمان مرکزی کشور، در صورت تایید پروژه از سوی اعضای کارگروه تخصصی و تماس سازمان با متقاضیان، لازم است که متقاضیان با به همراه داشتن مدارک و مستندات زیر به سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان مراجعه کرده و اقدام به ثبت نهایی طرح نمایند.

رئیسی به مدارک لازم جهت این کار اشاره کرد و گفت : کپی کارت ملی و شناسنامه ، دو قطعه عکس ، اصل گواهی و یا مدرک برابر اصل شده دانشگاه ، رزومه همکار تحقیقاتی و اساتید راهنما و مشاور ، پر کردن فرم اطلاعات و پروپوزال اصلی طرح باید مشخص باشد .

وی یادآور شد : امکان انجام دو پروژه به صورت همزمان وجود ندارد و برای هر پروژه از ۳ تا ۱۹ ماه بر اساس نظر کمیسیون های تخصصی کسری خدمت سربازی تعلق می گیرد که پروژه های محصول محور در اولویت می باشند.

رئیسی تاکید کرد : دانشجویانی که دارای اختراع و طرح های پژوهشی مهم هستند نباید وقت و انرژی و دانش خود را در سربازخانه ها هدر دهند و باید در جاهایی مشغول خدمت شوند که دانش خود را به شکوفایی و ارزش افزوده تبدیل نموده و به مردم و کشور خدمت کنند .

انتهای پیام /

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸:۵۲

شناسه خبر: 68370

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
مجید کرمی
۰ مخالف          ۴ موافق
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۹:۲۷

دکتر رئیسی استاد بزرگوار که باعث افتخار ااستان هستندممنون از پیگیری های ایشان جهت پیگیری موضوع کسری خدمت که دغدعه اصلی دانشجویان هست

اشتراک گذاری مطالب