برای این بخش ها حدود ۱۶ میلیارد ریال سرمایه گذاری خبرگزاری علم و فناوری - راه اندازی ۳ بخش مجهز ناباروری، آندوسکوپی و آنژوگرافی، در بیمارستان ولی عصر تبریز
گزارش علم و فناوری از ۳ افتتاح بیمارستان ولی عصر تبریز؛

راه اندازی ۳ بخش مجهز ناباروری، آندوسکوپی و آنژوگرافی، در بیمارستان ولی عصر تبریز

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان آذربایجان شرقی؛ سه بخش مجهز، مرکز درمان ناباروری آندوسکپی، آنژوگرافی، در بیمارستان ولی عصر تبریز راه اندازی شد.

دکتر شهرام دبیری رئیس بیمارستان ولی عصر تبریز در این خصوص اظهار داشت: در این بخش ها حدود 16 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است که قسمت عمده آن را سهام داران بیمارستان پرداخت کرده اند که حدود 8 میلیارد ریال آن در بخش آنژیوگرافی، 6 میلیارد ریال برای درمان ناباروری و 2 میلیارد ریال آن برای آندوسکپی و کندوسکپی، سرمیه گذاری شده است.

 

وی ادامه داد: ویژگی این بخش ها پیشرفته بودن دستگاه آنژیوگرافی است که هم آنژیوگرافی قلب و هم آنژیوگرافی مغز را انجام می دهد و میزان تشعشع کمتری برای بیماران و پزشکان مرتبط دارد و بخش درمان ناباروری آندوسکپی این بیمارستان نیز از بروزترین تجهیزات روز دنیا می باشد

اعلام حمایت دانشگاه علوم پزشکی تبریز، از بخش خصوصی

پورفتح الله معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با اشاره به این که حمایت از تمامی گروه های سرمایه گذار در بخش های زیرساخت درمانی استان از اهداف دانشگاه علوم پزشکی است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تمامی امکانات خود به بخش های خصوصی و سرمایه گذاران در این راستا کمک خواهد کرد.

 

رئیس بخش نازایی بیمارستان ولی عصر تبریز نیز ابراز داشت: این مرکز مجهز به بزرگترین دستگاه های ناباروری، اتاق عمل و... با متخصصین مجرب می باشد

 

وی خاطر نشان ساخت: بیماران می توانند از انواع روش های درمان ناباروری نظیر فریز تخمک و... استفاده کنند.

افزایش سن ازدواج، عامل اصلی ناباروری زوجین است

دکتر قاسم زاده متخصص زنان و فلوشیپ نازایی  با بیان این که 15 درصد از زوجین، گرفتار ناباروری هستند، افزود: با افزایش سن ازدواج، ناباروری نیز افزایش یافته است و نیاز به چنین خدماتی احساس می شود و هدف از ایجاد این بخش نیز کمک به این زوج ها می باشد.

 

وی گفت: در نازایی، علاوه بر وجود مشکلات جسمی، مشکلات روحی و روانی نیز ایجاد می شود.

 

لازم به ذکر است بنابه گفته مدیران این بیمارستان، قرار است به زودی مجهزترین مرکز ید درمانی در شمالغرب نیز در این بیمارستان افتتاح شود.

 

انتها پیام/حامد سلطانپور

 

 

زمان انتشار: شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴:۰۴

شناسه خبر: 74488

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب