اینترنت برخی از استان ها وصل می شود/محدودیت اعمال خبرگزاری علم و فناوری - اینترنت برخی از استان ها وصل می شود/محدودیت اعمال شده با ابلاغ شورای امنیت کشور
سخنگوی دولت:

اینترنت برخی از استان ها وصل می شود/محدودیت اعمال شده با ابلاغ شورای امنیت کشور

سخنگوی دولت گفت: تلاش می ‌کنیم مشکلات ظرف امروز و فردا در برخی استان ها که مشکل امنیتی ندارند نیز به حالت عادی برگردد و وصل شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نشست خبری علی ربیعی سخنگوی دولت امروز با حضور خبرنگاران برگزار شد که درباره موضوعات مختلف سخن به میان آمد.

در این نشست سخنگوی دولت در ارتباط با قطع شدن اینترنت اظهار کرد: وقتی اعتراضات صورت گرفت، مشکل اینترنت نداشتیم اما زمانی که با هدایت شبکه‌ های معاند برخی اغتشاشاگران در بزرگراه سنگ خالی کرده و راه را مسدود کردند، شورای امنیت کشور تصمیم گرفت و به اپراتورها ابلاغ کرد برای جلوگیری از سوء استفاده اغتشاشگران اینترنت محدود شود. 

وی درباره رفع مشکل ادارات و نهادهای خدمت رسان بیان کرد: دولت نیز در این زمینه تلاش کرد و اکنون شبکه نظام بانکی و تاکسی ‌های اینترنتی مشکلی ندارند.

ربیعی عنوان کرد: ‌جاهایی که با زندگی روزمره مردم در ارتباط هستند مشکلات آنها حل شده است و تلاش می ‌کنیم مشکلات ظرف امروز و فردا در برخی استان ها که مشکل امنیتی ندارند نیز به حالت عادی برگردد و وصل شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰:۰۳

شناسه خبر: 83448

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب