با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان/

نمایشگاه دستاوردهای بسیج در اهواز آغاز به کار کرد

با حضور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نمایشگاه دستاوردهای بسیج در اهواز گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) اهواز واقع در اتوبان آیت الله بهبهانی آغاز به کار کرد.

جمعی از مسئولان استانی و محلی شهرستان اهواز در آئین گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج در مصلای مهدیه امام خمینی (ره) حضور داشتند.

راه اندازی غرفه های اقتصاد مقاومتی

همچنین سرهنگ میر عبدالرضا حاجتی، معاون هماهنگ ‌کننده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان در آئین گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج شرکت کرد و به بازدید از آن پرداخت.

حجت ‌الاسلام والمسلمین سید امیر میرعلایی، معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نیز در آئین گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج حضور یافت.

اقتصاد مقاومتی یکی از غرفه های مهم در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج در مصلای اهواز است در این غرفه ها تولیدات بسیجیان خواهر و برادر در معرض دید عموم قرار گرفت.

در همین ارتباط سردار سرتیپ حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان توضیحاتی ارائه داد و اظهار کرد: همزمان با هفته بسیج نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج در 130 غرفه

وی در ادامه بیان کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج در 130 غرفه راه اندازی شد و این دستاوردها در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان خاطرنشان کرد: یکی از از موضوعاتی که در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج در اهواز به نمایش درآمد اقتصاد مقاومتی است که مورد تاکید رهبر انقلاب قرار دارد.

سردار شاهوارپور خدمت رسانی به مردم از دیگر موضوعات نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج در اهواز اعلام کرد و ادامه داد: همچنین راه اندازی کارگاه های خانگی در این نمایشگاه برای عموم مردم به نمایش درآمده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: بسیج مستضعفین در دوران 40 ساله عمر خود خدمات بسیار زیادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ارائه کرده است که مردم نیز از آنها بهره مند شدند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: خدمات و تلاش های بسیج در جهت توانمند سازی مردم بخشی از اقدامات این نهاد انقلابی و مردمی است.

برپایی نمایشگاه دستاوردهای بسیج به مدت یک هفته

همچنین حجت ‌الاسلام والمسلمین سید امیر میرعلایی، معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان اظهار کرد: نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان به مدت یک هفته برای بازدید عموم برپا است.

وی اضافه کرد: در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان بخشی از خدمات بسیج در حوزه سازندگی، خدمات رسانی به مردم، اقتصاد مقاومتی، خانواده، سبک زندگی و ... به نمایش در خواهد آمد.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: علاقه مندان می توانند در طول برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از آن بازدید نمایند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴:۱۶

شناسه خبر: 83515

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب