جذب تسهیلات دولتی برای ایجاد اشتغال خانگی در شهرست خبرگزاری علم و فناوری - جذب تسهیلات دولتی برای ایجاد اشتغال خانگی در شهرستان بیضا

جذب تسهیلات دولتی برای ایجاد اشتغال خانگی در شهرستان بیضا

فرماندار بیضا گفت: به منظور اشتغال و رونق تولید اعتبارات وتسهلات خوبی جهت ایجاد مشاغل خانگی توسط دولت تخصیص داده شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان فارس از بیضا، همتی فرماندار شهرستان بیضا در جلسه ای که با حضور رئیس و اعضاء شوراهای اسلامی و دهیاران روستاهای این شهرستان در سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی برگزار شد،  با بیان این مطلب ک به منظور  اشتغال و  رونق تولید اعتبارات و تسهلات خوبی جهت  ایجاد مشاغل خانگی  توسط دولت تخصیص داده شده است و دهیاران جهت تسریع دراخذ این تسهیلات نقش اول و اساسی دارند  افزود: باید به متقاضیان کمک کنند تا از این تسهیلات بهره مند گردند و زمینه رونق تولید وایجاد اشتغال فراهم شود.


فرماندار شهرستان بیضا گفت: علاوه براین دهیاران نقش مهمی هم در اجرای پروژه های عمرانی دارند و با انجام کار کارشناسی، نیاز سنجی و اولویت بندی به دنبال رفع نیازها، مسائل و مشکلات مردم روستاها باشند.


همتی بیان نمود: به منظور بررسی وحل مسائل و مشکلات روستاها،  این آمادگی را داریم که جلسات شورای اداری شهرستان را در روستاها برگزار کرده  تا مسئولین از نزدیک در جریان مسائل ومشکلات قرار گیریند.


رستمی معاون سیاسی امنیتی فرماندار با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: دهیاران با حفظ رعایت اصل بی طرفی باید با برگزارکنندگان انتخابات همکاری و تامل لازم را داشته باشند.


قبل از سخنان فرماندار ، تعدادی از دهیاران واعضاء شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان به بیان مسائل ومشکلات خود پرداختند.

 

خبرنگار: جلال خلیلی                                                                                                                                    
انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 85265

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب