تعطیلی مدارس و کلاس های دانشگاه های شیراز تا آخر هفته خبرگزاری علم و فناوری - تعطیلی مدارس و کلاس های دانشگاه های شیراز تا آخر هفته

تعطیلی مدارس و کلاس های دانشگاه های شیراز تا آخر هفته

مدارس استان فارس و کلاس های دانشگاه های پیام نور شیراز، دانشگاه شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تا آخر هفته تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ کلاس های دانشگاه های پیام نور شیراز، دانشگاه شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس تا آخر هفته تعطیل است.

به اطلاع می رساند بنا به مصوبه کارگروه سلامت استانداری فارس کلیه کلاس های آموزشی این دانشگاه ها تا پایان هفته جاری تعطیل می باشد.

قابل ذکر است کلیه واحدهای اداری و پشتیبانی دانشگاه ها برطبق روال فعال خواهند بود.

سایر دانشگاه ها تاکنون اطلاعیه ای صادر نکرده اند.

همچنین عصر امروز در اطلاعیه ای از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس از تعطیلی کلیه مدارس فارس از فردا، دوشنبه 5 اسفند ماه تا پایان هفته خبر داد.

این تصمیمگیری که در کمیته سلامت استان فارس گرفته شده به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا می باشد که در پی آن مدارس دوره های پیش دبستانی، ابتدایی، متوسطه اول و دوم و همچنین آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی تحت پوشش آموزش و پرورش از روز دوشنبه مورخه ۵ اسفند تا پایان هفته تعطیل خواهند بود.

این اداره کل از کلیه هم استانی ها خواسته که خبرهای موثق را از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش فارس به آدرس http://fars.medu.ir پیگیری نمایند و از باز نشر خبرهای جعلی و شایعات خود داری نمایند.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰:۰۰

شناسه خبر: 86036

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب