توسط گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی انجام شد

تحویل شیلدهای تولیدی گروه جهادی به بیمارستان امام اهواز+تصاویر

تعدادی از شیلدهای تولیدی گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی به بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز تحویل داده شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، دانشجویان جهادگر عضو گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی هزاران شیلد محافظ صورت را در شهرستان رامهرمز تولید کردند.

این دانشجویان به منظور کمک به کادر پزشکی و درمانی بیمارستان های میزبان بیماران کرونایی اقدام به تولید شیلد محافظ صورت کردند.

در همین ارتباط فرشید حاجی زاده مسئول گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی در  گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در استان خوزستان اظهار کرد: با همت دانشجویان مجتمع آموزش عالی سلامت رامهرمز و عضو گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی شیلدهای محافظ صورت را به صورت انبوه تولید شد.

وی در ادامه بیان کرد: پس از تولید شیلدهای محافظ صورت تعدادی از آنها از شهر رامهرمز به بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز ارسال شد تا در اختیار پرسنل و پزشکان این بیمارستان قرار بگیرد.

حاجی زاده گفت: امروز شیلدهای تولیدی دانشجویان مجتمع آموزش عالی سلامت رامهرمز و عضو گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی به بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز تحویل داده شد.

پیام تقدیر مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز

پس از تحویل شیلدهای تولیدی جاودان زاده مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز در پیامی از گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی تقدیر کرد.

در پیام مدیر بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز آمده است: با سلام و خدا قوت حضور اعضاء محترم گروه جهادی سردار شهید محمدرضا علیخانی، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خویش را به نمایندگی از پزشکان و کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) اهواز بابت ارسال وسایل حفاظت فردی را اعلام می ‌نمایم، امیدوارم با در کنار هم بودن این برهه حساس را با سربلندی به پایان برسانیم، در پناه حق سربلند باشید.

انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲:۰۴

شناسه خبر: 86823

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب