گروههای جهادی قسمت های۱۲گانه کارخانه ذوب آهن را بط خبرگزاری علم و فناوری - گروههای جهادی قسمت های۱۲گانه کارخانه ذوب آهن را بطور مستمر ضدعفونی می کنند/خط تولید ذوب آهن را نمی توانیم متوقف کنیم
مهرداد راستا گفت؛

گروههای جهادی قسمت های۱۲گانه کارخانه ذوب آهن را بطور مستمر ضدعفونی می کنند/خط تولید ذوب آهن را نمی توانیم متوقف کنیم

گروه جهادی فولاد مردان ذوب آهن ۱۲ اکیپ۴نفره برای ضد عفونی شرکت ذوب آهن آمورش داده که قسمت های۱۲گانه کارخانه ذوب آهن را بطور مستمر ضدعفونی می کنند، خط تولید ذوب آهن را نمی توانیم متوقف کنیم اگر متوقف شود قابل بازگشایی نیست.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، مهرداد راستا گفت: گروه جهادی ذوب آهن ۱۲ اکیپ۴نفره برای ضد عفونی شرکت ذوب آهن آمورش داده که قسمت های۱۲گانه کارخانه ذوب آهن را بطور مستمر ضدعفونی می کنند، خط تولید ذوب آهن را نمی توانیم متوقف کنیم  اگر متوقف شود قابل بازگشایی نیست.

مسئول بازرسی بسیج ذوب آهن در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری اظهار داشت: همزمان با فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر فعال شدن نیروهای نظامی، حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن هم به فرماندهی جناب سرهنگ مهران مختاری برخودلازم میدانست بعنوان یک نهاد شبه نظامی اقدامات به موقعی انجام دهد.

 

قسمتهای ۱۲ گانه کارخانه ذوب آهن توسط گروههای جهادی و بطور مستمر ضدعفونی می شود

وی افزود:  لذا در اولین روز های  ورود این ویروس به کشور عزیزمان با برگزاری جلسات فشرده با مسئولین شرکت ذوب آهن اصفهان اقداماتی برای انجام در نظر گرفته شد که این اقدامات در چند بخش قابل طرح است. 

راستا گفت: یکی از اقداماتی که با هماهنگی مدیران بخشهای مختلف انجام شد تشکیل ۱۲ اکیپ۴نفره مخصوص ضدعفونی کردن قسمت های۱۲گانه کارخانه ذوب آهن بود که این فعالیت بصورت مستمر تا به امروز در حال انجام است. 

 

 

 

مسئول بازرسی بسیج ذوب آهن ادامه داد: اقدام بعدی با تشکیل جلسه با مسوولان گروه فرهنگی نسل نسیم شهرستان واستفاده از ظرفیت نیروی جهادی این گروه جهت تشکیل تیمی از نیروهای داوطلب برای دوخت ماسک های پارچه ای مورد نیاز شهرستان لنجان است.

راستا خاطر نشان کرد: به جهت مسئولیت اجتماعی شرکت شرکت ذوب آهن یک تیم هم جهت ضدعفونی معابر شهری شهرستان لنجان معرفی کرد که با هماهنگی با شهرداری زرین شهر به صورت مستمر  ضد عفونی معابر شهرستان را انجام  می دهند.

وی بیان کرد: در حال حاضر حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن در حال رایزنی با گروه فرهنگی نسل نسیم شهرستان برای راه اندازی خط تولید نیمه اتوماتیک دستکش یکبار مصرف برای تامین نیاز شهرستان است.

به همت گروه جهادی فولاد مردان ذوب آهن روزانه بین ۷۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ ماسک تولید و توزیع می شود

 راستا گفت: سه کارگاه تولید ماسک توسط گروههای جهادی ذوب آهن  در شهرستان های زرین شهر، ورنامخواست و سده با کمک نیروهای داوطلب حدود 35 نفر از ساعت ۸ و ۳۰ صبح الی ۲۱ و ۳۰  فعالیت دارد و روزانه بین ۷۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ ماسک تولید کرده که بین ادارات و بانک ها و مردم با قیمت ۱۰۰۰ تومان  با توجه به کمک خیران توزیع می شود.

 

مسئول بازرسی بسیج ذوب آهن افزود: حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن همکاریها و کمکهای هم با گروه های جهادی شهرستان دارد که شامل کمکهای مالی، تحویل سمپاش، تحویل بروشور و غیره می باشد.

وی در پاسخ به این سوال که ضدعفونی در شرکت ذوب آهن چه تفاوتی با دیگر مکانها دارد گفت: از ابتدا برای ضد عفونی بخشهای مختلف با مدیریتها هماهنگی های لازم به عمل آمد نیروها آموزش دیدند و با هماهنگی مدیریت HSE ذوب آهن و از  هفته اولی که شیوع کرونا اتفاق افتاده ضد عفونی در شیفتهای مختلف انجام می شود.

 

خط تولید ذوب آهن را نمی توانیم متوقف کنیم 

مسئول بازرسی بسیج ذوب آهن خاطرنشان کرد: حساسیتی که ذوب آهن دارد با بقیه مکانها خیلی متفاوت است، هم بحث اقتصادی و دیگر موضوعات مطرح است هم این که خط تولید ذوب آهن را نمی توانیم متوقف کنیم پرسنل باید بیایند که تولید متوقف نشود اگر متوقف شود قابل بازگشایی نیست و باید توقف کامل بخورد تا مجدد بازگشایی شود، اهمیت خاص خودش را دارد. برای همین کمک کردیم که بحث ضدعفونی انجام شود تا خیال پرسنل راحت تر شود از لحاظ آموزشی هم روابط عمومی ذوب آهن بروشورهایی را آماده کرد که توسط گروههای جهادی توزیع شد و آموزشهای لازم هم داده شد.

راستا در پایان خاطرنشان کرد: در اجرای طرح مقابله با کرونا گروههای جهادی بسیج به واسطه همدلی و همراهی بسیار خوب مدیر عامل محترم آقای مهندس یزدی زاده، مدیریت محترم hse و مدیریت محترم روابط عمومی توانسته اند اقدامات لازم را بنحو خوبی انجام  دهند و از این جهت بر خود لازم می دانیم تقدیر و تشکر به عمل آوریم.

 

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰:۰۰

شناسه خبر: 86975

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب