مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران:

قول حمایت عضو کمیسیون عمران مجلس از طرح‌های خلاقانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران

مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران از اعلام همکاری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از طرح‌های خلاقانه سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران برای رفع معضلات استان به ویژه در بحث پسماند خبر داد.

محمد هادی موذن پس از دیدار با غلامرضا شریعتی عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی درباره مباحث مطرح شده در این دیدار،اظهار کرد: در کشور ما شرکت‌های دانش بنیان کالاهای مورد نیاز و اساسی را تولید می‌کنند، از طرفی شاهد واردات بی حد و حصر این کالا هستیم که مقرر شد لیستی از این کالا تهیه و در اختیار مجلس قرار داده و پس از آن در ارتباط با واردات این کالاها تصمیمات لازم اتخاذ شود.
وی اضافه کرد:این پیشنهاد کمک بسیار بزرگی برای رشد و شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان است که زمینه توسعه اشتغال در کشور را فراهم می‌کند.
مسئول سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران با اعلام اینکه سازمان بسیج علمی و پژوهشی چندین سال اقدامات اثرگذاری برای ساماندهی زباله در استان انجام داده است، گفت: طرح‌های و ایده‌های مختلفی را در این زمینه ارائه کرده اما این طرح‌ها مورد توجه مسئولان استانی قرار نگرفته است.
وی یادآور شد: عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی قول داده است که این موضوع را به صورت جدی پیگیری کند و در قسمت‌های مختلف استان از ظرفیت این دستگاه به صورت جدی بهره‌برداری شود.
موذن با اعلام اینکه دستگاه ساخته شده در سازمان بسیج علمی و پژوهشی قابلیت تبدیل به تناژ بالا را دارد، افزود: این دستگاه در یکی از مراکز دفن زباله نصب شده اما با مشکل بروکراسی اداری مواجه شده است.
وی در ارتباط با بحث پایان نامه‌ها، بیان کرد: مقرر شد که سازمان بسیج علمی طرحی را آماده کرده مبنی بر اینکه  پایان نامه‌ها از حالت پژوهش صرف و کاغذ بازی خارج شده و به سمت حل مشکلات و مسائل کشور و در استان مازندران به سمت معضلات استان سوق داده شود.
رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران ادامه داد: انتقال مشکل چند شرکت دانش بنیان و قول پیگیری برای حل مسائل این شرکت‌ها داده شده و قول داده شده که برای رفع مشکلات این شرکت‌ها پیگیری‌های لازم انجام شود.
انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴:۴۱

شناسه خبر: 88796

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب