خبرگزاری علم و فناوری

کارگاه اتوماتیک دوخت ماسک در قزوین افتتاح شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) قزوین از افتتاح کارگاه دوخت ماسک با دستگاه اتوماتیک خبر داد.

سرهنگ علیرضا حیدری در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری استان قزوین با اشاره به راه‌اندازی کارگاه دوخت اتوماتیک ماسک در قزوین اظهار کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور و بالطبع در استان قزوین کارگاه‌های دوخت ماسک در ناحیه راه اندازی وتولید ماسک را آغاز کردند.

وی افزود: ناحیه امام حسن مجتبی قزوین نیز از این حیث از نواحی پیشگام بود و توانست با 10 کارگاه بخش عمده‌ای از نیازهای استان را تامین کند.

حیدری عنوان کرد:  با آغاز موج دوم کرونا نیاز به راه اندازی کارگاهی با قدرت و امکانات بیشتر بیش از پیش احساس شد و در این مسیر اولین کارگاه دوخت ماسک اتوماتیک این ناحیه نیز راه اندازی شد.

وی افزود: با راه اندازی این کارگاه روزانه 45هزار عدد ماسک باشرایط دوخت و اصول بهداشتی مناسب تر تولید و راهی سطح جاعه خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن مجتبی(ع) اضافه کرد: برای راه اندازی این کارگاه 2 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و امیدواریم بتوانیم بخش اعظمی از نیاز استان را تامین کنیم.

وی یادآور شد: تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا با تمام ظرفیت و قدرت در کنار مردم هستیم و تلاش میکنیم با یاری خدا و همیاری مردم این ویروس از بین برود.

زمان انتشار: دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵:۲۱

شناسه خبر: 89380

مطالب مرتبط :
۱

به دنبال تقویت روحیه ابداع و نوآوری در دانش آموزان هستیم

حیدری کارشناس و مشاور باشگاه علمی پژوهشی جوان یزد اظهار کرد: ما به دنبال این هستیم که فردی را تربیت ‌کنیم تا روحیه ابداع و نوآوری در او تقویت شود.

یک ماسک صورت با تصفیه سه گانه که چندین بار قابل مصرف است؟

علم و فناوری گزارش می دهد

چگونگی استفاده از ماسک برای جلوگیری از کرونا/استفاده از ماسک های سوپاپ دار توصیه نمی شود

برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری به شدت واگیردار پزشکان و متخصصان توصیه های گوناگونی را ارائه دادند که مهمترین آنها استفاده از ماسک برای همه اقشار جامعه است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب