معرفی کتاب؛

۱۳۰نکته اعتماد به نفس/چیزی که لازمه موفقیت مخترعان و مبتکران است

تا حالا برای شما اتفاق افتاده که مصاحبه شغلی مهمی داشته باشید و از روزها قبل تلاش کردید خودتان را برای چنین روزی آماده کنید؛ اما استرس و ترس از خراب‌کردن مصاحبه باعث کاهش شدید عملکرد شما شده‌ است، اين كتاب كوچك، به شما کمک می‌کند که به قدرت اعتماد به نفس دست یابید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ تا حالا برای شما اتفاق افتاده که مصاحبه شغلی مهمی داشته باشید و از روزها قبل تلاش کردید خودتان را برای چنین روزی آماده کنید؛ اما استرس و ترس از خراب‌کردن مصاحبه باعث کاهش شدید عملکرد شما شده‌ است. شما نتوانستید توانمندی‌هایتان را به‌صورت کامل به کارفرما معرفی کنید و یا اینکه مدام با خودتان می‌گویید من نمی‌توانم.

اعتماد به نفس قدرتي است كه درون هر كسي وجود دارد. اعتماد به نفس، يعني توانايي و علاقه براي خلق چيزهايي كه شما درزندگي به آن احتياج داريد. مشكل اينجاست كه ما بيشتر وقت‌ها اين قدرت خود را فراموش مي كنيم! در این گزارش یک کتاب به شما معرفی خواهم کرد که اعتماد به نفس شما را نشان‌تان بدهد تا هميشه و در هر حالت به آن اتكا كنيد. اين كتاب كوچك، اين ويژگي را دارد كه مي‌توانيد آن را همه جا همراه خود ببريد و از آن استفاده كنيد.

معرفی کتاب؛ 130نکته اعتماد به نفس

130نکته اعتماد بنفس، نوشته سوزان جفرز؛ سوزان جفرز نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش روانشناسی موفقیت است. با مطالعه اين كتاب شما با ابزار‌هاي تغيير شرايط زندگي آشنا مي‌شويد، اين كتاب ترس را به شما نشان مي‌دهد تا بتوانيد آن را كنار بگذاريد و بر آن غلبه كنيد. مطمئن باشيد هر بار كه اين كتاب را مي‌خوانيد، افكار قدرتمندي در ذهن شما نقش مي‌بندد.. افكاري كه باعث مي‌شود، اعتماد به نفس‌تان بيشتر و بيشتر رشد كند. بنا براين، بيشتر وقت‌ها اين كتاب را بخوانيد، به خصوص وقتي كه با موفقيت تازه‌اي در زندگي خود رو به رو مي‌شويد.

وقتي ياد بگيريد كه چگونه زندگي را با احساس، جرئت، اطمينان، كمال و لذت بپذيريد، راه حل همة مشكلات به شما الهام مي‌شود، از آن لذت ببريد!

درباره نویسنده کتاب، سوزان جفرز

سوزان جفرز، نویسنده‌ی مطرح بین‌المللی است که به موضوعات روانشناسی می‌پردازد. او نويسنده و معلمي است كه شهرت جهاني دارد و به ميليون‌ها نفر كمك كرده است تا بر ترس‌هاي خود مسلط شوند و درد‌هاي زندگي خود را درمان كنند. او یکی از نویسنده‌های پرفروش در جهان است که آثارش در بیش از 100 کشور منتشر شده است. او تا زمان مرگ نابهنگام خود در 27 اکتبر 2012 با شوهرش مارک شلمردین در لس آنجلس زندگی کرد.

موضوعاتی که کتاب 135 نکته برای اعتماد به نفس به آن پرداخته است:

بطور کلی این کتاب شامل بخش‌های زیر می‌باشد:

    همیشه مسیر رو به بالا را انتخاب کنید.

    آگاهی شروع خوبی است

    بهترین را تایید کنید

    بگذارید هرچه پیش آید، بیاید

    به زندگی بگویید «بله»

    تصمیم‌هایی بگیرید که باخت نداشته باشند

    قدرت خود را دوباره بدست آورید

    با اطمینان صحبت کنید

    محدودیت‌های خود را کاهش دهید

    شما تنها نیستید

    روبه‌روشدن با ترس

    وقتی «آنها» نمی‌خواهند که شما رشد کنید

    جمعی از دوستان نترس دور خود جمع کنید

    در زندگی خود تعادل ایجاد کنید

    تور نجات شما

    اضافی‌های واجب

    استفاده از دریچه زندگی

    به منظور قدردانی چشم‌هایتان را باز کنید

    هدیه بدهید!

    قدم به قدم

هریک از این بخش‌ها، دارای فصولی است که با مطالعه آن به نکاتی از این 135 نکته پی می‌برید.

بخش‌هایی از کتاب 135 نکته برای اعتماد به نفس

 در نخستین فصل از اولین بخش کتاب شما با مفاهیم «منِ قوی» و «منِ ضعیف» آشنا می‌شوید.

    من قوی

درون شما، جایی پر از نشاط، خلاقیت، فراست، صلح، دوستی، قدرت، عشق و همه چیزهای خوب وجود دارد، ما آن را «منِ قوی» می‌نامیم. اگر در این محل اعتماد به نفس شما بالا برود، همه چیز در دنیا به نظرتان صحیح می‌آید.

    من ضعیف

در کنار آن جای خوب، جای دیگری هم هست؛ جایی که پر از شک و تردید است؛ پر از ترس، خشم، درماندگی و تمام چیزهای منفی است. ما به این قسمت از وجود شما می‌گوییم «من ضعیف». در این قسمت از وجود شما اعتماد به نفس کم است وهمه چیز به نظرتان اشتباه می‌آید.

فکر کردن به من ضعیف یک عادت است

بله، فکرکردن به من ضعیف فقط یک عادت است. اما تجربه نشان داده است که این عادت‌ها می‌توانند ازبین بروند. چطوری؟ با فکرکردن به «من قوی». اگر یاد بگیرید که به من قوی فکرکنید، ترس شما کاهش و اعتماد به نفس شما افزایش می‌یابد.

برای استفاده از ادامه مطلب و نکات کتاب، فایل فوق را دانلود نموده و با بکارگیری نکات ذکرشده از اعتماد به نفس بالا و رسیدن به اهدافتان، لذت ببرید.

کلام آخر

با مطالعه این کتاب می‌توانید توانمندی‌های خودتان را شناسایی کنید و با تقویت کردن آنها، اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و به موفقیت‌های بزرگی در زندگی دست یابید و هیچ وقت موضوعاتی مانند ترس و استرس، شما را از رسیدن به آرزوهایتان باز ندارد و با مطالعه این کتاب یاد می‌گیرید که وقتی كه با موفقيت تازه‌ای در زندگی خود روبه‌رو می‌شويد، چگونه برخورد کنید که دچار آسیب نشود.

انتهای پیام/

 

خبرنگار:حسینی مفرد

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 92792

مطالب مرتبط :
 تأسیس مرکز رشد و خانه نخبگان لواسان

تأسیس مرکز رشد و خانه نخبگان لواسان

شناسایی و رشد نخبگان، مخترعان و مبتکران علمی گامی بزرگ در جهت فن‌آوری و تولید محصولات دانش بنیان و نوآور می‌باشد.خبرنگار:حسینی مفرد

معرفی کتاب؛

کتاب «اخلاق و فناوری» اثر دكتر هرمان تی. تاوانی به فارسی ترجمه خواهد شد

متخصصان فناوری اطلاعات نه تنها باید درک کاملی از آخرین فن‌آوری داشته باشند، بلکه باید در اصول اخلاقی نیز برنامه ریزی کنند، دكتر هرمان تی. تاوانی، استاد فلسفه در ریور كالج نیوهمشایر و رئیس انجمن بین‌المللی اخلاق و تكنولوژی اطلاعات (INSEIT)، نویسنده کتاب«اخلاق و فناوری» توانسته است در کتاب خود به این موضوع بپردازد.

معامله قرن

مظلومان بی دفاع

دغدغه های یک بانوی ایرانی به نگارش دو کتاب نبرد در سوریه و معامله قرن تبدیل شد.

ذولنوری

کتاب" پیشران‌های آنتی تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه" رونمایی شد

رونمایی کتاب مربوط به حوزه امنیت در قم

کتاب "پیشران‌های آنتی تز انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه"امروز با حضور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی رونمایی شد.

۰

درگفتگوی یک نوجوان مخترع با علم و فناوری مطرح شد:

تو هستی، پس می‌توانی/ اعتماد به نفس انجام کارهای بزرگ را داشته باشید

شاید اگه چهار سال پیش همین موقع اسم یک مخترع را جلوی من می اوردند، می گفتم چقدر فلانی به قولی مخه که می تواند چیزی را ابداء و خلق کند.

۳

سخناني ازامام خميني (ره) در مورد علم و دانش ؛

سرنوشت كشور به دست قشر تحصيل كرده جامعه است/ اعتماد به نفس لازمه موفقيت مخترعان و مبتكران است

بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران مي فرمايد: سرنوشت كشور بعد از توده هاي مردم به دست طبقه تحصيل كرده است و بشریت با همه پیشرفت هایش در علوم و فنون، در گهواره طفولیت دانش است و تا رسیدن به بلوغ کامل، راه طولانی در پیش است.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب