مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

​ترور شهید فخری زاده موجب بالندگی بیشتر در سطح نخبگان علمی خواهدشد

​صلاحی با بیان اینکه دشمن با ترور دانشمندان ایرانی درصدد کند کردن حرکت علمی وفن آوری در کشور است، گفت: ترور شهید فخری زاده موجب رشد و بالندگی بیشتر در سطح نخبگان علمی خواهدشد.

ابوذر صلاحی در گفتگو با خبرگزاری علم و فن آوری از خراسان جنوبی با اشاره به شهادت شهی فخری زاده دانشمند هسته ای و دفاعی کشور اظهارداشت: یکی از مهمترین اهداف دشمن ازترور دانشمندان هسته ای ودفاعی کشورجلوگیری از پیشرفت چشم گیر علمی جمهوری اسلامی ایران می باشد که دشن با حذف ترور فیزیکی انجام می دهد.

وی ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی دریافته اند که امروز و در آغاز چله دوم انقلاب اسلامی پیشرفت های انقلاب اسلامی در هسته ای، علمی و فن آوری به طور فزاینده ای گسترش پیدا کرده است .

باز داشتن دشمن از پیشرفت های علمی و فن آوری در کشور

مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: براساس آمار های دشمن ؛ ایران جزء کشورهای دسته اول وپیشرو در سطح منطقه و جهان است ، واین برای دشمن بسیار نگران کننده است لذا دشمن به هر طریقی سعی می کند ما را از پیشرفت علمی و فن آوری باز بدارد.

وی با بیان یکی از شیوه های قدیمی و رنگ باخته دشمن بر علیه انقلاب اسلامی حذف فیزیکی و ترور است، عنوان کرد: متاسفانه دشمن هنوز از این ابزار و شیوه برای ترور دانشمندان ایران استفاده می کند.

رتبه اول علمی جمهوری اسلامی ایران در بخش توسعه رشد علمی

صلاحی بیان داشت: براساس یکی از آمارهای دقیق که غربی ها منتشر می کنند وسازمان ملل نیز این شاخص را به عنوان شاخص توسعه انسانی منتشر می کند جمهوری اسلامی ایران در بخش توسعه رشد علمی به نسبت بازدهی زمانی در دنیا اول است و این برای دشمنان بسیار نگران کننده است.

ترغیب دانشجویان ایرانی برای تحصیل در خارج از کشور توسط دشمن  

مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی بیان کرد: دشمن خوب می داند که پیشرفت ما در حوزه علمی و هسته ای چه برکاتی را به دنبال خواهد داشت لذا درصدد کند کردن این مسیر هستند هم از جهت شیوه دیپلماسی و هم شیوه های مختلف از جمله حذف فیزیکی و تطمیع دانشجویان که متاسفانه دانشجویان ایرانی را ترغیب تحصیل به خارج از کشور می کنند.

وی نقش مسئولان نظام در مقابل اقداماتی دشمن برای ترور دانشمندان و شخصیت های برجسته کشور را مهم، تاثیر گذار و مشخص دانست و افزود: تا تروریسم دولتی اطمینان کامل از عدم مقابله به مثل ونگاه خموده و نگاه محافظه کار در کشور هدف دست به ترور شخصیت ها و حذف فیزیکی آنها نمی زند.

عزت و اقتدار ملی در کلام و رفتار دیپلماسی دولتمران باید باشد

صلاحی ادامه داد: دشمن می داند که این معادله به هم خواهد خورد و مقابله جدی صورت خواهد پذیرفت لذا مسئولان دولتی بسیار تاثیر گذار و نقش آفرین هستند در اینکه عزت و اقتدار ملی هم در کلام ساختار و سیستم دیپلماسی ورفتار های دیپلماتیک شان و در عملشان به شکل های مختلف آن را مخابره و نشان دهند.

وی یادآورشد: مسئولانی که حرف و عمل آنها، با امضاء کردن و نکردنشان در سطح جامعه جهانی موردتوجه است وتوسط استکبار جهانی دنبال می شود وبه نظر می رسد مسئولان دولتی قبل از چنین اتفاقاتی، این اطمینان را برای ملت بوجود آوردند که این گونه اتفاقات در سطح کشور رخ نخواهد داد و چراغ سبزی از طرف آنها به دشمن داده نمی شود.

 

صلاحی بیان داشت: مسئولان باید فضایی را برای دشمن و کشورهای متخاصم که چشم دیدن مارا ندارند که هر حرکت و برنامه ای برای مقابله با جمهوری اسلامی و پیشرفت های هسته ای و علمی تاوان سنگینی خواهد داشت و برخورداهای حکیمانه، به موقع و اقتدار آفرین جلوی این گونه حرکت ها را می گرفتند وحال نیز باید در مقابل این گونه حرکت ها استادگی کنند.

وی با اشاره به نقش جامعه علمی، نخبگان و بسیجیان برای مقابله و محکوم کردن ترور دانشمندان و نخبگان علمی و دفاعی کشور اظهار کرد: بسیج دانشجویی خراسان جنوبی، جامعه علمی، دانشجویان و نخبگان علمی به شدت ترور دانشمند دفاعی و هسته ای کشورشهید فخری زاده را محکوم می کنند.

محکوم کردن ترور شهید فخری زاده توسط نخبگان علمی

 مسئول ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی خراسان جنوبی عنوان کرد: همه نخبگان علمی، دانشجویان و افرادی که دل در گرور انقلاب اسلامی دارند باید از همه ابزار رسانه ای و فضای مجازی ترور دانشمند شهید فخری زاده را محکوم نمایند.

وی ادامه داد: نخبگان حوزه قضائی و حقوقی باید در سطح بین الملل از ابزار قانونی استفاده و این ترور را محکوم نمایند.

اسلام با شهادت بیدار و پایدار مانده است

صلاحی تاکید کرد: ترور شهید فخری زاده موجب رشد و بالندگی بیشتر در سطح نخبگان علمی و دانشجویان خواهدشد و شهریاری ها، سلیمانی ها و فخری زاده های زیادی  از بین نخبگان و دانشجویان سر بلند خواهد کرد.

وی بیان داشت: دشمن با خیال خام خود فکر می کندبا حذف ترور فیزیکی یک شخص شاید خواهد توانست کاری از پیش ببرد تا جایی که اسلام با این خون ها بیدار و پایدار مانده و با این خونها رشد می کند.

انتهای پیام/ 

 

زمان انتشار: سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲:۰۷

شناسه خبر: 93234

مطالب مرتبط :
درخواست ۶۵۰ استاد دانشگاه در اصفهان برای خروج سریع و بی قید و شرط بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور

در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای "شهید دکتر محسن فخری زاده"

درخواست ۶۵۰ استاد دانشگاههای استان اصفهان برای خروج بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور

در پی شهادت مظلومانه دانشمند هسته ایی و دفاعی کشور، "شهید دکتر محسن فخری زاده" ۶۵۰ استاد دانشگاه های استان اصفهان در نامه ای به سران سه قوه کشور که با تاسّی از آیه۱۲۳ سوره توبه و توسط نهضت استادی بسیج استان اصفهان تنظیم شده است، خواستار ورود عملیاتی مسئولان شده و در همین راستا اخراج سریع و بی قید و شرط بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از کشور را بعنوان اولین گام پیشنهاد داده اند.

حکمتی نیک

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد:

راه علمی شهید فخری زاده با تلاش شاگردان وی و جدیت نیروهای انقلابی ادامه دارد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه علمی دانشمند شهید محسن فخری زاده با تلاش شاگردان وی و جدیت همه نیروهای انقلابی به صورت مضاعف ادامه دارد.

​آبیاری خون شهدا درخت اراده را برای پیشرفت آبیاری می‌کند

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان:

شهید فخری زاده عمرش را در راه توسعه دانش و فناوری سپری کرد

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان گفت: شهید دکتر محسن فخری زاده که سالیان عمر پر برکت خود را در راه توسعه دانش و فناوری و خدمت به امنیت مردمان سرزمینش گذراند.

مس

مدیر عامل ملی مس خبر داد:

تخصیص اعتبار ۵ میلیارد تومانی به ایجاد مرکز نوآوری و صنایع هایتک رفسنجان / تولید ۸۵۰ هزار تنی مس کشور از کرمان

سعد محمدی گفت: در جهت استفاده بهتر از تکنیک های جدید فنیدر افزایش کیفیت برتر مس تولیدی کشورمان در راستای صادارت مبلغ ۵ میلیارد تومان برای ایجاد مرکز نوآوری و صنایع هایتک در شهرستان رفسنجان استان کرمان تخصیص داده شده است تا از محیط نخبگانی بهترین استفاده صورت بگیرد.

​آبیاری خون شهدا درخت اراده را برای پیشرفت آبیاری می‌کند

در پیام پارک علم و فن آوری خراسان جنوبی در پی ترور دانشمند شهید فخری زاده آمده است؛

خون شهدا؛ درخت اراده را برای پیشرفت آبیاری می‌کند

هر قطره خون ریخته شده از شهیدان، درخت اراده و عزم ما را برای پیشرفت آبیاری می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب