توسط مخترع جوان ایلامی؛

اختراع کوله پشتی ضد ردیاب

کوله پشتی هوشمند با قابلیت تولید برق و جلوگیری از ردیابی توسط پیمان کولیوند اختراع شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ پیمان کولیوند نخبه بسیجی ایلامی است که کوله پشتی را اختراع کرده که جنس بدنه آن از برزنت می‌باشد و نانو مواد دیوکسید تیتانیوم که روی آن پاشیده شده است دارای خاصیت ضد بو، ضد لک و ضد باکتریال می‌باشد وقتی روی آن آب و گل پاشیده شود به هیچ عنوان خیس و کثیف نمی‌شود و چیزی هم داخل آن نفوذ نمی‌کند که مناسب برای کسانی است که به پیاده روی اربعین و یا کوهنوردی می‌روند.

از دیگر قابلیت این کوله پشتی تولید برق است؛ به وسیله پنل نشکنی که دارد برق را در مقیاس ۲۰ هزار میلی آمپر ذخیره می‌کند، یعنی می‌شود بعد از پیاده روی در شب از روشنایی آن استفاده کرد و یک لامپ ال ای دی را به مدت حداقل ۳۰ ساعت روشن نگه دارد و یا گوشی موبایل را حداقل ۶ بار شارژ کامل کند. همچنین جیبی در سمت چپ کوله پشتی قرار دارد که قابلیت جلوگیری از ردیابی برای افراد امنیتی که می‌خواهند از مرز خارج شوند را دارد که اگر گوشی موبایل را داخل این جیب قرار دهند امواج موبایل را مسدود و از ردیابی موقعیت توسط موبایل جلوگیری می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴:۵۹

شناسه خبر: 94591

مطالب مرتبط :
تولید محلول ضدعفونی کننده بر پایه آب

مخترع محلول ضدعفونی کننده بر پایه آب:

با حمایت بسیج علمی توانستیم به تولید انبوه برسیم/صادرات محصول را در برنامه داریم

دکتر عدل محلول ضدعفونی کننده بر پایه آب را تولید کرده که برخلاف ضد عفونی کننده های بر پایه الکل موجب خشکی پوست دست نمی‌شود و ماندگاری آن تا چهار ساعت بر روی سطوح است.

کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

ساخت و تولید کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس

کاشی‌های شیشه ای با فناوری نانو مقیاس با قابلیت استحکام بالا، مقاومت حرارتی، ضد اکسید و اسید و شفافیت به همراه بازتاب نور توسط مبتکر ایرانی اختراع شده است.

جشنواره

یک طرح از ۷ طرح رسیده به جشنواره جهادگران علم و فناوری پذیرفته شد

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی چهارمحال و بختیاری گفت: از هفت طرح نخبگان بسیجی چهارمحال و بختیاری ، یک طرح در جشنواره جهادگران علم و فناوری پذیرفته شد.

اختراع کپسول خنک کاری سنسور سکر موشک و پیتوتاستاتیک جنگنده‌ها

توسط مخترع تهرانی؛

اختراع کپسول خنک کاری سنسور سکر موشک و پیتوتاستاتیک جنگنده‌ها

مصطفی ریاحینی موفق به طراحی و اختراع کپسول خنک کاری برای خنک کردن سنسور سکر موشک و پیتوتاستاتیک جهت اندازه گیری سرعت در جنگنده‌ها شده است.

اختراع دستگاه های محافظ برق و تولید برق از امواج رادیویی

توسط مخترع جوان ایلامی؛

اختراع دستگاه های محافظ برق و تولید برق از امواج رادیویی

پیمان کولیوند دستگاه های محافظ برق و تولید برق از امواج رادیویی با قابلیت تولید برق در شب را اختراع کرده است که توانست عنوان نخست جشنواره جهادگران علم و فناوری را در حوزه برق و الکترونیک از آن خود کند.

اختتامیه پنجمین جشنواره جهادگران علم و فناوری

مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی کشور:

گفتمان سازی علمی و ترویج فرهنگ پژوهش برای رسیدن به مرجعیت علمی، راهبرد اصلی سازمان بسیج علمی است

سردار رحیمی: گفتمان سازی علمی و ترویج فرهنگ پژوهش برای رسیدن به مرجعیت علمی راهبرد اصلی سازمان بسیج علمی است. پیشرفت علمی و رفع نیاز‌های کشور و توسعه تمدن اسلامی، مستلزم تقویت و راه‌اندازی مراکز علمی، حمایت و پشتیبانی از مبتکرین و مخترعین است.

ی

گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با برگزیده جشنواره جهادگران علم و فناوری

ساخت دستگاه تولید کننده برق از امواج رادیویی در ایلام

پیمان کولیوند گفت: دستگاهی که ساخته است ، تمام امواج رادیویی مانند امواج fn ، ulf ، vlf و هر بازه ای از امواج و میدان های الکترومغناطیس را به وسیله یک آنتن جذب کرده و پس از ارسال این امواج به دیودهای آشکارساز ، جریان آشکار شده و در ابرخازن ذخیره می شود .

keeback

این کوله پشتی هوشمند می تواند تلفن همراه شما را شارژ و برایتان آهنگ پخش کند !

به تازگی کوله پشتی به نام "Keeback"ساخته شده است که دارای امکانات متععدی همچون پاوربانک، پخش آهنگ، نمایشگر و ... است که می تواند همراه خوبی برای شما در مسافرت ها باشد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب