برگزاری کارگاه علمی و آموزشی ناحیه ابوذر

کارگاه علمی و‌ آموزشی ناحیه ابوذر با هدف آشنایی با روش های نو ایده پردازی و مشاغل مهارت ‌زا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تهران بزرگ؛ کارگاه علمی و آموزشی در حوزه های مقاومت ناحیه ابوذر با حضور شانجانی مسئول خانه نخبگان ناحیه و خزیمه معاون علمی، پژوهشی و فناوری این ناحیه برگزار شد.

هدف از برگزاری این کارگاه آشنایی با مهارتهای شغلی و فنی در جهت افزایش سطح آگاهی افراد با مشاغل نو و مهارت‌زا ، آشنایی با مهارت های علمی، پژوهشی و فناوری و آشنایی با روش های ایده پردازی در جهت آموزش چگونگی یافتن ایده‌های نو و کارآمد برای حل مسائل می‌باشد.

همچنین در این کارگاه به انجام برگزاری مسابقات استارتاپ‌ها که نخبگان ایده های استارتاپی خود را به معرض رقابت می‌کشانند و نیز جشنواره شهید طهرانی مقدم که هر ساله برای افراد نخبه در زمینه‌های مختلف اختراعات، ابتکارات، تألیف کتب، چاپ مقالات آنها و منتخبین المپیادهای علمی، شرکت‌های دانش بنیان و دانش آموزان برتر برگزار می‌شود که به نفرات برتر این جشنواره جوایزی به رسم یادبود اهداء می‌شود، پرداخته شد.

در کارگاه علمی آموزشی نحوه چگونگی ورود به کارگروه های ناحیه، ایجاد انگیره جهت همکاری و شرکت در کلاس های علمی و آموزشی حوزه و ناحیه، ایجاد امید و نشان دادن افق روشن علم در بسیج و آموزش خودشناسی و داشتن برنامه کوتاه مدت و بلند مدت فردی با هدف های تعیین شده بیان شد.

گفتنی است که این ناحیه از طرح‌های علمی، فنی هایتک حمایت و پشتیبانی می‌کند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۲:۵۴:۴۲

شناسه خبر: 98290

مطالب مرتبط :
برگزاری جلسه مسئولین علمی و نخبگان علمی ناحیه ابوذر

گزارش تصویری/

برگزاری جلسه مسئولین علمی و نخبگان علمی ناحیه ابوذر

به منظور هم افزایی جلسه مشترکی بین مسئولین علمی و نخبگان علمی ناحیه ابوذر با حضور خزیمه معاون علمی و پژوهشی و شانجانی مسئول خانه نخبگان علمی این ناحیه برگزار شد.

نظارت از عملکرد علمی پایگاه ها

نظارت از عملکرد علمی پایگاه ها با هدف تقویت و توسعه فعالیت های علمی

معاون علمی، پژوهشی ناحیه ابوذر با هدف تقویت و توسعه فعالیت های علمی آموزشی و همچنین حمایت از ابتکارات و اختراعات مخترعین بسیجی از پایگاه های علمی تابعه نظارت کرد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب